Byt 3+kk, Modřany, Praha 4

67 m2

1. patro 

3+KK, komora, lodžie

1 min. Modřanská rokle

Praha 4, ul. Levského, OV, panel po celkové revitalizaci
Cena: připravujeme   |     PENB  - úsporná budova   |    Domovní poplatky (SVJ)

Exkluzivní nabídka klidného bytu 3+kk s hezkým výhledem do zeleně o rozloze 64 m2 + 3 m2 lodžie, 1.NP, panelový dům po celkové revitalizaci. Byt je v původním stavu a nabízí tak unikátní příležitost rekonstrukce dle vlastních představ a bez kompromisů.  

Po vstupu do bytu se ocitnete v prostorné chodbě (8,3 m2) ve tvaru L, z níž vedou dveře do obývací části s kuchyní (25 m2) a do 2 neprůchozích pokojů (11,2 m2, 12,2m2), z nichž větší má vstup na lodžii (3 m2). 
V koupelně  (5 m2) je původní umakart, vana, umyvadlo, WC je samostatné.  K bytu náleží komora (2,55 m2) umístěná hned vedle bytu na patře. Všechna okna směřují na západ a mají velmi pěkný výhled do zeleněK bytu náleží náleží i spoluvlastnický podíl na nebytových prostorech, z nichž majiteli náleží 530 Kč ročně.

V rámci celkové revitalizace domu proběhla výměna stoupaček, zateplení fasády, oprava společných prostor - oba vstupy do domu, instalován nový výtah, dům má rovněž novou zateplenou fasádu a nová izolační okna. 
V domě je společná kolárna/kočárkárna, prádelna a další společné prostory, které náleží do užívání rezidentům. O dům se stará skvěle fungující SVJ, které hospodaří bez úvěru. Správu zajišťuje profesionální správce. 


Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. 
Přímo za domem začíná přírodní památka Modřanská, která nabízí možnosti k procházkám a trávení volného času. V docházkové vzdálenosti je několik škol a školek, gymnázium, obchody a služby denní potřeby, několik supermarketů (např. Billa, Albert), pošta, poliklinika Modřany, kavárny a restaurace, OC Novodvorská Plaza  - cca 10 min. 

Pravidelné spojení s centrem Prahy zajišťují tramvajové linky 2,3,17,21 a 27. Nejbližší zastávka "Sídliště Modřany" je 3 min. chůze od domu. 
Dům se nachází cca 15 minut chůze od budoucí stanice metra D.   

Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám, v případě zájmu,  velice rád pomůže náš hypoteční specialista. 

Majitel si vyhrazuje právo vybrat si zájemce dle jím zvolených kritérií

Pavla Temrová, Certifikovaná realitní makléřka
Specialistka na nemovitostí po celé Praze
Tel: 602 306 045, e-mail: [email protected]

Zaujala Vás tato nabídka? Sjednejte si prohlídku na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

MHD Modřanská rokle - 2 min. chůze 

ZŠ a MŠ, Gymnázium, 10 min. chůze 

Novodvorská plaza - 8 min. autem

Cyklostezka, sportovní příležitosti v místě

Poliklinika Modřany - 4 min. autem

Nejbližší MŠ (Srdíčko) - 2 min. chůze od domu

Víte o někom, kdo hledá bydlení u Modřanské rokle?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích