Prodej bytu 3+KK 72 m2 + 12 m2 patro,
sklep, francouzské okno, zahrada
Břevnov, Praha 6  

3. patro 

OV, po celkové reko

Břevnov, Praha 6

Praha 6 - Břevnov, ul. Šlikova,  9 min. od metra "A"
REZERVACE      Cena:  12.700.000,-Kč    |   osobní vlastnictví    |    PENB

Exkluzivní nabídka slunného, tichého bytu s úžasnou atmosférou v srdci pražského Břevnova, 3. patro historického domu (bez výtahu), který prošel v r. 2013 celkovou, citlivou rekonstrukcí a jsou v něm pouze 4 byty. Pokud hledáte bydlení s geniem loci v klidné a mimořádně krásné lokalitě, přijměte pozvání k virtuální prohlídce.

Po vstupu do bytu bezpečnostními dveřmi se ocitnete v prostorné chodbě s dostatkem úložných prostor, z níž vedou dveře do kuchyňské a obývací části, ložnice, koupelny a samostatného WC. V koupelně je vana, pračka, plynový kotel a okno, což jí příjemně prosvětluje. Kuchyňská a obývací část se může pochlubit původními dřevěnými trámy, vysokým stropem a působí tak prostorně a vzdušně. Třešničkou na dortu jsou francouzské dveře s krásným otevřeným výhledem do zahrady a do okolní zeleně s jižní orientací (mají venkovní elektrické žaluzie). Tichá ložnice směřuje na sever do klidné ulice Šlikova a je z ní výhled na Pražský hrad. Bezproblémové parkování pro rezidenty před domem na modré a fialové zóně s dostatkem parkovacích míst. 
Byt je v OV. Koupi lze financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem zn. Vailant a má i klimatizaci, kterou však majitelka v létě nepoužívá, jelikož je v bytě po celý rok příjemně. Během celkové rekonstrukce domu v r. 2013 byly udělány nové rozvody vody, kanalizace, elektro, nová střecha, opraveny vstupní prostory a to vše s důrazem na zachování původních dobových prvků. K bytu náleží mimořádně hezký a čistý sklep (s oknem) o rozloze 4,7 m2 v 1.PP sklepních prostor, které jsou rovněž celé opravené a mají zachovalé historické klenby. Také sklep prošel citlivou celkovou rekonstrukcí. V domě je dále společná kolárna/kočárkárna/ sklad zahradního náčiní společná pro všechny byty. Nabízený byt má rozlohu 72 m2 + 12 m2 vestavěné patro, jehož jedna část slouží jako ložnice pro návštěvy a druhá část jako úložná komora/půda.

K bytu náleží spoluvlastnický podíl ve výši 25 % na společných částech domu a na malebné zahradě. Zahrada je slunná s jižní orientací a přístup na ní je ze zadní části domu. Velkou výhodou je, že na ni vidíte z obývací části bytu a máte tak skvělou kontrolu, pokud by si tam hrála Vaše ratolest.

Břevnov patří mezi historické perly Prahy 6, možnosti k procházkám a k trávení volného času. Pokud rádi sportujete, budete nadšeni. V docházkové vzdálenosti je park Ladronka (7 min. chůze), Petřínské sady, zahrady břevnovského kláštera. Vynikající spojení s centrem tramvaje ze stanice Marjánka - 3 min. chůze, metro Hradčanská 9 min. metro Malostranská 11 min. Vynikající občanská vybavenost - kavárny, restaurace, cukrárny, pekárny, služby denní potřeby pár minut chůze od domu v ul. Bělohorská. 

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej bytů a RD v Praze
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Sjednejte si prohlídku na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Metro Anděl - 10 min od domu 

Kostel Svatého Filipa a Jakuba 

Obchody a služby - v lokalitě

Parky, sportovní příležitosti

Vilová čtvrť

Noblesní lokalita obklopena přírodou

Víte o někom, kdo hledá bydlení v této lokalitě?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close