Prodej bytu 4+kk
Praha 9, Černý most


4+kk, OV, 106 m2, panel po revitalizaci, 2. patro, lodžie, komora
Praha 9, ul. Vybíralova, 7 min. chůze od metra
Cena: 5.400.000,-Kč

NOVINKA

Praha 9, ul. Vybíralova, OV, metro 7 min. chůze
Cena: 5.400.000,-Kč  |  PENB "C" - úsporná budova


Exkluzivní nabídka prostorného 4+kk v 2. patře, klidný dům po revitalizaci. V domě jen 8 bytů, 2 byty na patře = soukromí!

Byt je po částečné rekonstrukci před 5 lety, má nové vyzděné jádro. Dveře a okna v pokojích jsou původní. Celková užitná plocha 106 m2, z toho byt 98 m2, 6 m2 lodžie (orientace na JZ), 3 m2 komora (na patře). Prostorná vstupní hala s dostatkem úložných prostor, ze které se vchází do pokojů (neprůchozí). V koupelně je rohová vana, byt má 2 samostatné záchody a samostatný sprchový kout. Bydlení ideální pro větší rodinu, školy, školky, parky, obchody, vše v místě. Sídliště prochází velkou revitalizací, o které se můžete dočíst na: www.vybiralka25.cz

Dům má novou, zateplenou fasádu, opravené vstupní prostory na chip, nové povrchy podlah ve společných prostorách, opravené lodžie. Rekonstrukce proběhla z vlastních zdrojů. SVJ je bez úvěru. Možnost využívat společnou sušárnu a kočárkárnu v -1P.

Procházkové trasy, spousta zeleně. Na konci ulice Vybíralova začíná nová odpočinkově-relaxační zóna s cyklostezkou a spoustou zeleně, park U Čeňků, lesopark Čihadla (nová rozhledna Doubravka). Procházkové trasy, cyklostezka, dětská hřiště v místě, kavárny, restaurace, klidná lokalita, sportovní příležitosti. Golfové hřiště. OC Černý Most 5 min. chůze od domu.

Dopravní spojení:
Metro Černý most - 7 min. chůze
Centrum Prahy (Můstek): 20 minut

Byt je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací kontaktujte makléře.

  • Skvělá bytová dispozice ideální pro vícečlenou rodinu
  • Úsporná budova PENB "C" = nízké náklady
  • Spousta zeleně, park, lesopark pár minut chůze od domu
  • Centrum Černý Most - 6 min. chůze parkem
  • Školy, školky, poliklinika, perfektní občanská vybavenost

FOTOGALERIE    

Click and drag the image to zoom in

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

© Pavla Temrová Real Estate 2018