Prodej bytu 4+1
Praha 9, Černý most


4+1, OV, 104 m2, panel po revitalizaci, 2. patro ze 4, balkon, komora
Praha 9, ul. Vybíralova, 7 min. chůze od metra
Cena: 5.400.000,-Kč   PRODÁNO

Praha 9, ul. Vybíralova, OV, metro 8 min. chůze
Cena: 5.400.000,-Kč  |  PENB "C" - úsporná budova


(prodáno) Exkluzivní nabídka prostorného dvou generačního bytu 4+1 s balkonem, 8 minut chůze od metra Černý Most. Bytový dům je po revitalizaci - úsporná budova, klid a soukromí (2 byty na patře). Byt se nachází v původním udržovaném stavu, má vyzděné jádro, zánovní koupelnu s vanou, stoupačky v plastu, samostatnou sprchu, 2 toalety. Příležitost realizovat rekonstrukci dle vlastních představ. Celková užitná plocha 104 m2 (93 m2 byt + 5 m2 komora + 6 m2 balkon (orientace na JZ). Před vstupem do bytu je prostorná předsíň. Byt s velkým potenciálem nabízí spoustu prostoru, perfektní dostupnost na metro a do centra, školy, školky, parky, obchody, metro, vše v místě.

Dům má novou zateplenou fasádu, opravené vstupní prostory na chip, nové povrchy podlah ve společných prostorách, opravené lodžie. Okna v bytě jsou původní. Možnost využívat společnou sušárnu a kočárkárnu/kolárnu. Bezproblémové parkování před i za domem. Možnost dlouhodobého pronájmu parkingu v podzemní garáži (v domě naproti) za 1000,-Kč/měs. Ulice a přilehlé okolí prochází velkou revitalizací, o které se můžete dočíst na: www.vybiralka25.cz

Společenství vlastníků je v dobré kondici a hospodaří bez úvěru. Rekonstrukce domu proběhla z vlastních peněz. Hypotéka lze. Dům stojí na pozemku Hlavního města Prahy, jako všechny domy v ulici a celé lokalitě. (Žádost o odkup pozemku již byla podána, dle informace od SVJ by měl stát podíl na pozemku k tomuto bytu cca 5000 kč.)

Procházkové trasy, spousta zeleně. Na konci ulice Vybíralova začíná nová odpočinkově-relaxační zóna s cyklostezkou a spoustou zeleně "Park U Čeňků". Jen o pár min. dále je lesopark Čihadla s novou rozhlednou Doubravka. Procházkové trasy, cyklostezka, dětská hřiště a sportoviště v místě, školy, školky, kavárny, restaurace, klidná lokalita. Golfové hřiště. OC Černý Most 5 min. chůze od domu.

Dopravní spojení:
Metro Černý Most - 8 min. chůze
Centrum Prahy (Můstek): 20 minut

Byt je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací kontaktujte makléře.

  • Skvělá bytová dispozice ideální pro vícečlenou rodinu
  • Úsporná budova PENB "C" = nízké náklady
  • Spousta zeleně, park, lesopark pár minut chůze od domu
  • Centrum Černý Most (obchody, služby) - 6 min. chůze
  • Školy, školky, poliklinika, perfektní občanská vybavenost
  • Okolí prochází velkou revitalizací - více na www.vybiralka25.cz

FOTOGALERIE    

Click and drag the image to zoom in

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

© Pavla Temrová Reality 2019