Prodej bytu 3+1
Praha 9, Černý Most


3+1, OV, 76 m2, panel po revitalizaci, 2. patro, lodžie, komora
Praha 9, ul. Kpt. Stránského, 10 min. chůze od metra
Cena: 4.400.000,-Kč

Praha 9, ul. Kpt. Stránského, OV, panel po revitalizaci
Cena: 4.400.000,-Kč   PRODÁNO


Exkluzivní nabídka prostorného bytu 3+1, 2. patro, 10 min. chůze od metra

Byt má vyzděné jádro, zbrusu nová okna a novou lodžii s jižní orientací a výhledem do zeleně. Celková užitná plocha 76 m2, z toho byt 71 m2, 3 m2 lodžie (orientace na J), 3 m2 komora (na patře). Prostorná vstupní chotba s dostatkem úložných prostor, ze které se vchází do 3 pokojů (neprůchozí). V koupelně je vana, wc. Před bytem je privátní chodba, která náleží pouze k tomuto bytu, + 4 m2. Velmi dobrá občanská vybavenost, školy, školky, parky, obchody, vše v místě. Sídliště prochází velkou revitalizací, o které se můžete dočíst ZDE.

Dům má novou fasádu a lodžie, velmi pěkné vstupní prostory. Aktuálně se dokončuje revitalizace, letos se bude dělat nový PENB s očekávaným výsledkem "úsporná budova". Dům stojí na pozemku Hlavního města Prahy, jako všechny domy v této ulici a celé lokalitě. Hypotéka bez problémů. Žádost o odkup pozemku pod domem již byla podána (cena za odkup městkého pozemku je dána vyhláškou, dle informace od předsedy společenství vlastníků se v tomto případě jedná o cca 380,-Kč/m2 rozděleno mezi všechny vlastníky bytů.)

Procházkové trasy, spousta zeleně. Přímo za domem vede cyklostezka parkem U Čeňků, lesopark Čihadla (nová rozhledna Doubravka). Procházkové trasy, spouta zeleně, dětská hřiště v místě, kavárny, restaurace, sportovní příležitosti. Golfové hřiště. OC Černý Most 8 min. chůze od domu.

Dopravní spojení:
Metro Černý most - 10 min. chůze
MHD (bus) - Kapitána Stránského - minuta chůze

Byt je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací kontaktujte makléře.

  • Skvělá bytová dispozice ideální pro vícečlenou rodinu
  • Spousta zeleně, park, lesopark pár minut chůze od domu
  • Centrum Černý Most - 8 min. chůze od domu
  • Školy, školky, poliklinika, perfektní občanská vybavenost
  • Dům po revitalizaci, PENB "B" - úsporná budova

FOTOGALERIE    

Click and drag the image to zoom in

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

© Pavla Temrová Reality 2019