Prodej bytu 3+KK
Praha 4, Chodov


Slunný 3+KK v původním stavu, panel po revitalizaci, OV, 65 m2, lodžie, sklep
Praha 4, ul. Lečkova, 5 min. chůze od metra Opatov (5. patro)

Praha 4, ul. Lečkova, OV, panel po revitalizaci
Cena: na dotaz v RK   PENB C - úsporná budova
Domovní poplatky SVJ


Exkluzivní nabídka příjemného bytu 3+KK, 5. patro (z 8)
5 min. chůze od metra C Opatov

Celková užitná plocha 65 m2, z toho byt 60 m2, lodžie 3 m2, sklep 2 m2. Všechna okna a lodžie směřují na západ a mají pěkný, otevřený výhled do zeleně. Prostorná vstupní chodba s dostatkem úložných prostor, ze které se vchází do 3 pokojů (všechny jsou neprůchozí). V koupelně je vana, wc je samostatné. Byt je v původním, udržovaném stavu a nabízí se tak příležitost zajistit si rekonstrukci dle vlastních představ. Mezi obývákem a menší ložnicí je příčka, kterou lze zrušit.

Dům je po celkové revitalizaci, v r. 2002 výměna oken za plastová, r. 2008 kompletní zateplení domu, instalovány nové výtahy, nové vstupy do domu, celkové zateplení střechy včetně položení nové střešní fólie, v r. 2019 výměna vodovodních stoupaček. Čistý a pečlivě udržovaný dům, jehož okolí je osázeno okrasnými keři a vzrostlými stromy. Náklady na provoz a služby pro 2 osoby: 3.800,- Kč/měs

Vynikající občanská vybavenost, obchody a služby v docházkové vzdálenosti, školy, školky, parky, poliklinika, restaurace, vše v místě. Sídliště prochází velkou revitalizací. Bezproblémové parkování před domem a v okolí.

Přímo za domem je Centrální park, kterým vede cyklostezka. Procházkové trasy, dětská hřiště, sportovní příležitosti. Billa, Lidl, Tesco v docházkové vzdálenosti, OC Westfield Chodov 5 min. autem.

Metro Opatov - 5 min. chůze
Metro Háje - 13 min. chůze

Majitel si vyhrazuje právo vybrat si zájemce podle jím zvolených kritérií. Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Využijte nyní nízkých úrokových sazeb.

KONTAKT:  Pavla Temrová, osobní realitní makléřka
Tel: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

FOTOGALERIE    

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

           

© Pavla Temrová Reality 2020