Luxusní byt 2+kk
Velká Chuchle

Exkluzivní nabídka krásného bytu 2+kk (58 m2 + 5 m2 balkon), 1 GS
Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně, Praha 5 - Velká Chuchle

Krásný 2+kk, balkon, 1 GS, Mrkosova
Velká Chuchle, 10 min. od metra 

Cena:     6.300.000,- Kč  (1 garážové stání v ceně)
PENB:    C (úsporná budova)    |    Poplatky do SVJ

PRODEJ POZASTAVEN PO DOBU NOUZOVÉHO STAVU 
Nabídka bytu 2+kk o rozloze 58 m2 + 5 m2 balkon + 1 GS v projektu Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně z roku 2011. Tichý, prosluněný byt s výhledem do zeleně (orientace na JV,JZ) se nachází ve 2.NP bytového domu na konci slepé ulice.

Stylový, vymazlený byt se nabízí včetně bytového vybavení. Detailně promyšlený interiér ve vysokém standardu provedení byl realizován architektem. Při jeho vzniku byl kladen velký důraz na funkčnost a nadčasový design.  

Byt tvoří vstupní chodba s velkoformátovým zrcadlem, prosklenou stěnou a vestavěnými skříněmi, z nichž některé slouží jako šatna a jedna diskrétně skrývá pračku a sušičku (standardní šířky 65 cm.) Obytnou část bytu tvoří obývací pokoj se vstupem na útulný, dřevem obložený balkon s výhledem do zeleně, kuchyňská část s praktickým ostrůvkem a jídelnou a ložnice s výhledem do zeleně. Původní zeď v ložnici byla nahrazena posuvnými stěnami, díky čemuž byt získal vzdušnou dispozici. V ceně je veškerý vestavěný nábytek, kuchyňská linka se spotřebiči (myčka, lednice s mrazákem, trouba, sporák), jídelní stůl. V koupelně je široký "walk-in" sprchový kout, WC, umyvadlo a další prostorná vestavěná skříň.

Společná kolárna/kočárkárna v domě. Bezpečná a klidná lokalita, příjemní sousedé. Tichý byt, kde můžete spát s otevřenými okny a probouzet se zpěvem ptáků. Příroda, zeleň, unikátní výhledy na Prahu, možnosti k procházkám a trávení volného času. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. V docházkové vzdálenosti je Chuchelský háj, lesní ZOO, Park zdraví, Slavičí údolí, cyklostezky podél Vltavy a Berounky. V obci je ZŠ Charlotty Masarykové, školka, obchod, restaurace, řeznictví, pošta, knihovna. V blízkém Radotíně velké obchody, letní koupání v přírodním biotopu, sportoviště (bazén, posilovny, sportovní hala, sauna), kino.

Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Majitel si vyhrazuje právo vybrat si zájemce dle jím zvolených kritérií.

Pavla Temrová, specialista na prodej realit v lokalitě Velká Chuchle a okolí, tel: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

  • Užitná plocha bytu 58 m2 + balkon 5 m2 + 1GS
  • Přímý spoj na metro, bus č. 172 (Mrkosova), vlak

FOTOGALERIE  

FOTOGALERIE pokračování

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová Reality
Certifikovaná realitní makléřka
Specialista na Velkou Chuchli a okolí
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

           

© Pavla Temrová Reality 2020