Rodinný dům 4+kk, užitná plocha 110 m2 vč. garáže + 23 m2 terasy, pozemek celkem 215 m2, z toho zahrada 100 m2, Praha 5 - Velká Chuchle, Hvězdářská

RD 4+kk, terasa, garáž, Velká Chuchle
ul.
 Hvězdářská, 10 min. od metra 

Cena:     Prodáno      Půdorys

Stylový řadový rodinný dům s unikátním výhledem na Prahu a Chuchelský háj - Rezidenční čtvrť Na hvězdárně.
Provozní náklady cca 4.200-Kč/měsíc   PENB D (2020)
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA DOMU

Dispozice: do domu vcházíme prosluněnou chodbou s dostatkem úložných prostor, ze které se jde do garáže a do obytné části domu. Obývací a kuchyňská část s jídelnou jsou částečně zapuštěny do terénu a nabízí tak přímý kontakt se zahradou. V přízemí je samostatné wc. Ve druhém podlaží jsou 3 obytné místnosti a 2 koupelny. Ložnice rodičů má vlastní koupelnu (sprcha, wc, umyvadlo) a terasu s orientací na JZ. Společná koupelna má vanu, wc, umyvadlo, pračku. Místnosti směřující do zahrady mají vysoké stropy (4,5 - 5m) a umožňují výstavbu vestavěného patra (+ cca 20 m2.) Elektroinstalace již byla vytažena nahoru a jsou zde připravené zásuvky.

Dům je vybaven vkusnými zařizovacími předměty. Topení zajišťuje plynový kotel zn. Vailant. Kompletně vybavená kuchyně, lednice s mrazákem, sporák, myčka. Menší, avšak precizně udržovaná zahrada (orientace na SV) nabízí soukromí. Nad zahradní terasou je instalována elektrická markýza.

Přímé spojení na metro: MHD s přímým spojením na metro je 3 min. chůze od domu (bus č. 172 "Mrkosova"). Cesta autem na metro trvá 10 min.

Bezpečná a klidná lokalita, příjemní sousedé, příroda, možnosti k procházkám a trávení volného času. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. Děti ocení několik dětských hřišť přímo v areálu i v jeho okolí. Chuchelský háj s lesní ZOO, Slavičí údolí, lesní cesty a cyklostezky. V obci je vyhlášená škola Charlotty Masarykové, školka situovaná uprostřed přírody, obchod s potravinami, řezník, restaurace, pošta, vše v docházkové vzdálenosti. V obci je Hornbach s pekárnou a aktuálně se zde staví Lidl a KFC. V blízkém Radotíně velké obchody, letní koupání v přírodním biotopu, sportoviště (bazén, posilovny, sportovní hala, sauna), kino.

Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Využijte nyní nízkých úrokových sazeb.

Kontakt: Pavla Temrová, tel. 602 306 045
Specialista na prodej realit ve Velké Chuchli 

FOTOGALERIE

Půdorysy viz. níže

Kompletní půdorysy ke stažení ZDE

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová, certifikovaný realitní makléř
Specialista na prodej nemovitostí v lokalitě Velká Chuchle a okolí
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

           

 

© Pavla Temrová Reality 2020