Vila - Černošice

Exkluzivní nabídka precizně realizované vily z roku 2013, užitná plocha 232 m2, slunný pozemek 957m2, krásná zahrada, garáž pro 2 auta

Černošice, ul. Erbenova

CENA:        18.950.000,-Kč

Termín nastěhování: zima 2019    |   PŮDORYSY  2D, 3D

Exkluzivní nabídka moderní, nadčasové vily 5+kk se zahradou v žádané lokalitě Černošice u Prahy. Autorkou projektu je Ing. Arch. Jana Klečková z JKHatelier. Stavba byla realizována s důrazem na kvalitu a citlivý výběr použitých materiálů.

Při vstupu do domu procházíme prosluněnou vstupní halou s dostatkem úložných prostor, ze které je přístup do koupelny s prádelnou a do hlavní obytné části domu. Ta je tvořena kuchyňským koutem s jídelnou, na kterou navazuje rozlehlá obývací část se vstupem na terasu a do zahrady. V přízemí je garáž pro 2 auta s technickým zázemím a sběrná nádoba centrálního vysavače. Před domem je zpevněné parkovací stání pro 2 auta. Vzdušným, proskleným schodištěm vcházíme do druhého podlaží, kde jsou umístěny dva pokoje, centrální koupelna, centrální šatna, technická místnost, pokoj pro hosty a hlavní ložnice se samostatnou koupelnou a šatnou.

Vytápění je řešeno úsporným kondenzačním plynovým kotlem, radiátory, fancoily, podlahové vytápění v koupelnách. Na všech oknech jsou instalovány venkovní předokenní žaluzie, které plní i bezpečnostní funkci, v domě je alarm. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci.

V domě jsou masivní dřevěné podlahy, obložkové dveře, plastová okna s izolačním trojsklem v antracitové barvě. Interiér je sladěn do posledního detailu. V ceně je i velká část bytového vybavení. Pečlivě udržovaná, vzrostlá zahrada je napojena na automatické zavlažování, posezení s pergolou, nadzemní bazén (3 x 5 x 1,25 metru).

Žádaná lokalita v krásné přírodě u Prahy, obchodně-komerční centrum Vráž – 10 minut chůze od domu. 23 min. od metra Smíchovské nadraží, v obci je vlak. Výborná občanská vybavenost, obchody, školy, školky, služby v docházkové vzdálenosti, sportovní příležitosti. Vysoká poptávka po bydlení v této lokalitě představuje skvělou investici. Dům se nachází v přímém sousedství lesů a CHKO Český kras. Jedná se o mimořádně krásné místo k bydlení. PENB-C

Dům je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista.

  • Žádaná lokalita - Čenošice u Prahy
  • Užitná plocha 232 m2, pozemek 957 m2
  • Krásná zahrada, garáž pro 2 auta + 2 venkovní stání
  • Stylový dům se prodává včetně vybavení

Kontakt na makléře: Pavla Temrová,
Tel: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

Fotogalerie - pokračování

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová Reality
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz, Tel:  602 306 045

© Pavla Temrová Reality 2019