Heroldovy sady
Prodej bytu 1+1


Prodej bytu 1+1 před REKO, cihla, OV, 43 m2, ul. Holandská
Luxusní lokalita na rozhraní Vršovic a Vinohrad, Praha 10

Ul. Holandská, Heroldovy sady, Praha 10
Cena:   rezervace           Měsíční domovní poplatky (SVJ)


Exkluzivní nabídka cihlového bytu v OV v atraktivní lokalitě na rozhraní Starých Vršovic a Vinohrad. Dům je v sousedství Heroldových sadů, 8 min. chůze od Havlíčkových sadů.

Slunný byt je v původním stavu před celkovou rekonstrukcí a nabízí tak příležitost zajistit si rekonstrukci podle vlastních představ bez kompromisů. Okna směřují na jih do klidné ul. Holandská. V koupelně je vana, wc je samostatné. Ohřev vody boilerem, topení zajišťují plynové wafky. Elektřina je původní v hliníku. (elektřina ve společných prostorách domu je v mědi). Technicky lze realizovat vlastní etážové topení.

Čistý, udržovaný dům (26 bytů) je ve velmi dobrém stavu. V letech 2000-2007 proběhla výměna vodovodních a kanalizačních stoupaček, nový výtah v r. 2017, střecha je taktéž po rekonstrukci. Pozemek ve vnitrobloku je určený výhradně rezidentům (ve vlastnictví SVJ). SVJ je ve vynikající kondici a hospodaří bez úvěru. Aktuální stav FO je cca 450 tis,-. Parkování pro rezidenty před domem.

Krásné a trendy okolí, špičková občanská vybavenost, obchody, restaurace, kavárny, parky. Okolí Moskevské a Vršovického zámku prošlo v uplynulých letech celkovou revitalizací.

Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Využijte nyní nízkých úrokových sazeb.

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka
Volejte: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

FOTOGALERIE BYTU 

FOTOGALERIE DOMU A JEHO OKOLÍ

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

           
 

© Pavla Temrová Reality 2021