Rodinný dům 4+kk
Velká Chuchle

Pronájem RD 4+kk s garáží, užitná plocha domu 124 m2, + terasa 7 m2,
+ balkon 4 m2, + zahrada 114 m2, + úložná komora 7 m2
ul. Hvězdářská, Velká Chuchle, Praha 5

Pronájem RD 4+kk, 10 min. od metra
ul.
Hvězdářská, Velká Chuchle  

Měsíční nájemné:
32 000,-Kč + 4 000,-Kč poplatky (energie, voda, odpad)

Vratná kauce: 2 měsíční nájmy   BEZ PROVIZE RK!

Volný od ledna 2020    

Stylový řadový rodinný dům s krásným výhledem na Prahu a Chuchelský háj. Nabízí se jako částečně vybaven. Majitelé preferují dlouhodobý pronájem aspoň na 1 rok. Zájemce o pronájem bude požádán o doložení reference na předchozího pronajímatele. PENB - "C"- úsporný  

Dispozice domu: v přízemí je vstupní chodba, garáž, wc, obytná část - kuchyně, obývák (29 m2) jsou částečně zapuštěny do terénu a nabízí tak přímý kontakt se zahradou (114 m2). Atmosféru dokonalé pohody dotváří krb. V prvním patře jsou 2 ložnice, první ložnice (13,6 m2) má vlastní koupelnu (4 m2) se sprchou a wc, terasa (7m2), vestavěná skříň. V chodbě jsou vestavěné skříně. Druhá ložnice (19 m2) má balkon (8 m2) s výhledem na Prahu a Chuchelský háj. Společná koupelna (6 m2) s vanou, wc, pračka. Ve druhém patře je třetí ložnice (17 m2) s výhledem na Prahu a Chuchelský háj, pohovka, policový systém, samostatná úložná komora (7 m2).

Kuchyně je vybavená moderními spotřebiči, lednice s mrazákem, sporák, myčka, jídelní stůl, TV stolek, 2 barové židle. V domě jsou hliníkové žaluzie, v hlavní ložnici jsou venkovní předokenní žaluzie a dále vnitřní žaluzie typu plisé.

Lokalita: Cesta na metro Smíchovské nádraží 10 min. autem nebo 15 min. MHD, zastávka  Mrkosova je 3 minuty chůze od domu. Klidná, krásná lokalita, příroda, spousta zeleně, unikátní výhledy, odpočinkové zóny přímo v areálu, možnosti k procházkám a trávení volného času. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. Děti ocení několik dětských hřišť přímo v areálu. V docházkové vzdálenosti je Chuchelský háj, lesní ZOO, Park zdraví, Slavičí údolí, lesní cesty a cyklostezky. V obci se nachází ZŠ Charlotty Masarykové, která prošla rozšířením a modernizací, školka situovaná uprostřed přírody, obchod, restaurace, pošta, vše je v docházkové vzdálenosti.

Pokud hledáte bydlení v klidné lokalitě, přesto na dosah ruky od centra Prahy, domluvte si prohlídku.

Kontakt: Pavla Temrová, tel. 602 306 045
  • Majitel si vyhrazuje právo na výběr zájemce dle svých kritérií.
  • Užitná plocha domu 124 m2 vč. garáže + terasa 7 m2 + balkon 4 m2 + zahrada 114 m2 + 1 venkovní stání
  • Garáž pro 1 auto + venkovní parkovací stání
  • Krásné okolí, Centrum Nový Smíchov - 10 min. autem
  • Přímé spojení MHD na metro (zastávka Mrkosova)

FOTOGALERIE INTERIÉRY

Pokračování fotogalerie níže

FOTOGALERIE EXTERIÉRY

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová Reality
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

© Pavla Temrová Reality 2019