Byt 2(3)+KK s terasou 16 m², 1GS
Velká Chuchle, ul. Hvězdářská, Praha 5

4.NP (ze 4)

terasa 16 m², 1 GS

12 min. metro Smíchov


Hvězdářská, Velká Chuchle - Hvězdárna, Praha 5
Cena: REZERVOVÁNO     PENB     Domovní poplatky     Hospodaření SVJ      Stanovy SVJ

Exkluzivní nabídka výjimečného bytu o celkové užitné ploše 82 m² s terasou 16 m² s fantastickým panoramatickým výhledem do zeleně a na Prahu, který se jen tak nevidí! Nejvyšší 4. patro v domě s výtahem. Vzdušný, prosluněný byt má stropy vysoké až 4,5 m a nabízí tak příležitost vybudovat další vestavěnou galerii a získat cca 12 m² prostoruOV, s hypotékou Vám rádi pomůžeme. Přijměte pozvání k virtuální prohlídce bytu zde  

Po vstupu bezpečnostními dveřmi se ocitáme v chodbě (5,7 m²) se stropem vysokým přes 4 metry, což nabízí možnost dalšího úložného prostoru. 
Původní dispozice 2+KK již byla zvětšena o vestavěnou galerii, nad obývací části s jídelnou (25 m2), kde vznikla ložnice (+ 14 m²). I druhá ložnice (16 m²) má vysoký strop a nabízí se její rozšíření. Byt je v perfektním stavu, klimatizace, elektrické žaluzie, kuchyňská linka, indukční deska, trouba, digestoř s odtahem do komína, mikrovlnná trouba, myčka. V koupelně (5,5 m²) je téměř nová pračka se sušičkou AEG. Byt je kompletně zrenovován a čistě vymalován. Orientace J, JV. V ceně 1 parking v garáži. 

Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně (2010) 
je unikátní svou architekturou a polohou v krásné lokalitě zvané Hvězdárna nad dostihovým závodištěm s výhledy na Chuchelský háj a Vltavu. Na jaře se celé okolí a výhledy změní v oázu plnou stromů a vzrostlé zeleně a terasa se skryje v zeleni. 10 min. od metra Smíchov.  Vřele doporučuji k vlastnímu bydlení i na investici.

Skvěle fungující SVJ hospodaří bez úvěru. Bezpečná a klidná lokalita, příjemní sousedé. 
 Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. V docházkové vzdálenosti je Chuchelský háj, lesní zoo, Park zdraví, Slavičí údolí, cyklostezky podél Vltavy a Berounky. V obci je velmi pěkná a v širokém okolí vyhlášená ZŠ Charlotty Masarykové,  školka, samoobsluha, kavárna, řeznictví, pošta, knihovna, TJ Sokol aj. Cca 1,3 km. od domu vznikla nová obchodní zóna s obchody Lidl, Hornbach, KFC a další se připravují. V blízkém Radotíně (8 min. autem) Billa, Penny, Albert, Teta, lékárny, kino, letní koupání v přírodním biotopu, posilovny, sportovní hala, sauna, nový bazén.

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej realit ve Velké Chuchli
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Sjednejte si prohlídku na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Metro Smíchov - 10 min. autem 

ZŠ, MŠ 10 min. chůze od domu

Obchody a služby - v lokalitě

Cyklostezka, sportovní příležitosti v místě

Praktický lékař - v lokalitě

Dětská hřiště a sportoviště

Víte o někom, kdo hledá bydlení v této lokalitě?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close