Vila na prodej
Karlík u Prahy

Exkluzivní nabídka RD před dokončením, pozemek 853 m2, užitná plocha 281 m2, z čehož: přízemí 181 m2, suterén 100 m2 (vč. garáže pro 1 auto a technických místností)

Vila se zahradou, Karlík u Prahy
ul.
 Krátká, 25 min. od metra Smíchov

Cena:       5.950.000,-Kč   PRODÁNO

K dispozici: ihned
PENB: C (grafická část)   Celý PENB

Nabídka prodeje podsklepené vily, která se nachází v obci Karlík (1 km od Dobřichovic). Privátní poloha na konci slepé ulice Krátká č.p. 1021. Jedná se o klidné místo s nádherným výhledem do přírody. Dům byl postaven před 20 lety, ale poslední roky je neobýván a nyní je zcela prázdný. Pro vlastní bydlení nutná investice do dílčích oprav a vybavení v odhadované výši 2,5-3 mil.

Dříve byla kanalizace řešena septikem, voda se čerpala ze sousední studny. Vytápění bylo zajištěno elektrickými přímotopy. Nyní je již možné napojit se na obecní vodu, kanalizaci a plyn. Vodovodní a kanalizační řad jsou uloženy pár metrů od domu, plynová přípojka o pár metrů dále v příjezdové komunikaci. Projekt na připojení vody a kanalizace máme, rádi zájemcům poskytneme.
Prověřeno stavebním inspektorem, k dispozici Technický průkaz 2019 a nezávislý znalecký posudek z roku 2018.

Přístup na pozemek je zabezpečen elektrickou branou. Přístupová cesta k domu je v podílovém spoluvlastnictví (přídatné spoluvlastnictví) se sousedem. Po vstupu do domu procházíme prostornou halou, ze které se vchází do 4 pokojů a koupelny s orientací do zahrady. Obývací část s orientací na jih je částečně zapuštěna do terénu a nabízí přímý kontakt se zahradou. V obýváku je příprava na krb. Koupelna s vanou, sprchový kout, wc. V suterénu jsou technické místnosti a garáž pro 1 auto. Ideální prostor pro velkorysou wellness zónu. Střecha domu je izolovaná, krytá bonským šindelem. Svislé obvodové konstrukce jsou postaveny z keramických tvárnic Porotherm. Příčky jsou zděné, buď z cihelných prvků Porotherm nebo z cihel plných pálených. Okna a vstupní dveře jsou plastové, zasklené s izolačním dvojsklem, které je nutné opravit/seřídit/vyměnit.

Obchody, služby, škola, školka, zámek, restaurace a kavárny v blízkých Dobřichovicích a Černošicích. Vysoká poptávka po bydlení v této lokalitě představuje zajímavou investici.

Metro B (Smíchovské nádraží) - 25 min. autem
Nádraží Dobřichovice - 4 min autem (2 km)
Vlak Dobřichovice - Smíchovské nádraží - 23 min

Dům je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací kontaktujte makléře.

  • Užitná plocha 280 m2, pozemek 853 m2
  • Jižní orientace domu, spousta světla
  • Centrum Dobřichovic - 3 min. Černošice 7 min.

FOTOGALERIE

fotogalerie

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová Reality
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

© Pavla Temrová Reality 2019