Vila na prodej
Karlík u Prahy

Exkluzivní nabídka RD před dokončením, pozemek 853 m2, užitná plocha 281 m2, z čehož: přízemí 181 m2, suterén 100 m2 (vč. garáže pro 1 auto a technických místností)

Vila se zahradou, Karlík u Prahy
ul.
 Krátká, 25 min. od metra Smíchov

Cena:       7.500.000,-Kč        novinka

K dispozici: ihned
PENB: C (grafická část)   Celý PENB

Samostatně stojící přízemní, částečně podsklepená vila na adrese Krátká č.p. 1021 byla postavena před 18 lety. Poslední roky je neobývána. Pro vlastní bydlení se předpokládá investice do oprav, topení, zařizovacích předmětů a do nového plotu. Dům je napojen na rozvod elektro, zbývá napojení na vodu a kanalizaci (případně plyn). Podle aktuálního znaleckého posudku je připojení na tyto inženýrské sítě snadno řešitelné, jelikož vodovodní a kanalizační řad i plyn jsou uloženy v příjezdové komunikaci. Projekt na připojení vody a kanalizace máme, rádi poskytneme. Vytápění v domě bylo původně zajištěno elektrickými přímotopy, které jsou nyní demontovány a vytápění není funkční. Kanalizace byla původně řešena septikem. Přípravu TUV zajišťoval elektrický bojler v suterénu.

Přístup na pozemek je z ulice "Krátká", od které je oddělen elektrickou bránou. Za bránou je privátní přístupová cesta vedoucí k prodávanému domu a k sousednímu domu. Přístupová cesta je v podílovém spoluvlastnictví se sousedem (zřízeno přídatné spoluvlastnictví).

Po vstupu do domu procházíme prostornou halou, ze které se vchází do 5 samostaných pokojů s orientací do zahrady. Obývací část je částečně zapuštěna do terénu a nabízí přímý kontakt se zahradou. V obýváku je příprava na krb. V domě je prostorná koupelna s vanou, sprchový kout, wc. V suterénu (vstupuje se ze zádveří), jsou technické místnosti a garáž pro 1 auto.

Střecha domu je izolovaná, krytá bonským šindelem. Svislé obvodové konstrukce jsou postaveny z keramických tvárnic Porotherm tl. 300 mm, v 1. N.P. jsou opatřeny kontaktním zateplovacím systémem s tepelnou izolací z expandovaného polystyrenu tl. 60 mm. Omítka je stříkaná na bázi umělých hmot. Příčky jsou zděné, buď z cihelných prvků Porotherm nebo z cihel plných pálených. Okna a vstupní dveře jsou plastové, zasklené s izolačním dvojsklem, které je nutné opravit/seřídit). Nosná stropní konstrukce nad přízemím je tvořena železobetonovou stropní deskou - typ "Filigrán". V obývací místnosti (podlaha na terénu) je ve skladbě podlahy umístěna vrstva polystyrenu tl. 10 cm. Nášlapné vrstvy podlah jsou z dlažby. Přesná skladba podlahových / stropních konstrukcí není z dostupných podkladů známa.

Velkou výhodou domu je jeho nerušený výhled do zeleně a privátní poloha. Dle vyjádření obce Karlík nebudou blízká pole v budoucnu zastavěna, místo tak zůstane i nadále klidné.

Žádaná lokalita v krásné přírodě blízko Prahy. Obchody, služby v blízkých Dobřichovicích a Černošicích. Vysoká poptávka po bydlení v této lokalitě představuje zajímavou investici. Dům se nachází v přímém sousedství lesů a CHKO Český kras, Karlické údolí.

Dopravní spojení:
Metro B (Smíchovské nádraží) - 25 min. autem
Nádraží Dobřichovice - 5 min autem (2 km)
Vlak Dobřichovice - Smíchovské nádraží - 23 min.

Dům je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací kontaktujte makléře.

  • Užitná plocha 280 m2, pozemek 853 m2
  • Jižní orientace domu, spousta světla
  • Centrum Dobřichovic - 3 min. Černošice 7 min.

FOTOGALERIE 2019

Klikněte pro detail fotky

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová Reality
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

© Pavla Temrová Reality 2019