Karlín, Invalidovna
3+kk po reko


Prodej slunného 3+kk po celkové rekonstrukci v sousedství Kaizlových sadů
Karlín, 3. patro, DV, panel, ul. Molákova, krásné okolí!

Ul. Molákova, Karlín        PENB-D        Hospodaření družstva
Cena:  6.300.000,-Kč       
Měsíční poplatky

Exkluzivní nabídka slunného 3+kk (původně 3+1) v atraktivní lokalitě Karlína. Krásné okolí, parky, zeleň, blízko centra, metro. DV se splacenou anuitou, převod do OV nelze.

Tichý byt po celkové rekonstrukci, vše je nové, podlahy, dveře, elektřina, omítky, okna. Kuchyňská linka včetně spotřebičů (myčka, mikrovlna, sporák, trouba, lednice s mrazákem) realizovaná kuchyňským studiem. K bytu náleží sklepní kóje.

Byt se nachází se ve 3.patře 4 patrového panelového domu, který je po revitalizaci. V r. 2017 proběhla kompletní renovace střechy, dům má nová okna, zateplenou fasádu, nové stoupačky v plastu. Chystá se oprava schodišť. V domě není výtah a ani se neplánuje. Klidné bydlení, pouze 2 byty na patře.

Okna z kuchyně a obývací části směřují do parku směrem k Rohanskému nábřeží a k Vltavě, okna dětského pokoje a ložnice směřují do klidného vnitrobloku se vzrostlou zelení. Bezproblémové parkování před domem. Podlahová plocha bytu dle NOZ vč. příček je 63 m3. Čistá bytová plocha evidovaná družstvem (bez příček) je 56 m2 + sklep.

Atraktivní lokalita pražského Karlína v sousedství Kaizlových sadů, minutu chůze od metra. Špičková občanská vybavenost, obchody, restaurace, kavárny, parky, cyklostezka, golf na Rohanském ostrově, centrum Prahy v docházkové vzdálenosti.

Financování hypotékou lze se zástavou jiné nemovitosti.

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka
Volejte: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

FOTOGALERIE 

Výhled z obývací části a kuchyně směřuje k Rohanskému nábřeží a řece. Před domem je park.

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

           
 

© Pavla Temrová Reality 2021