Karlín, Invalidovna
3+kk po reko


Prodej slunného 3+kk po celkové rekonstrukci v sousedství Kaizlových sadů
Karlín, 3. patro, DV, panel, ul. Molákova, krásné okolí!


Ul. Molákova, Karlín      PENB-D        Hospodaření družstva Cena:  6.150.000,-Kč       
Měsíční poplatky

Exkluzivní nabídka slunného 3+kk (původně 3+1) v klidné lokalitě Karlína u Kaizlových sadů a Invalidovny. Krásné okolí, parky, zeleň, blízko centra, metro 2 min. chůze. DV se splacenou anuitou, převod do OV se v tuto chvíli neplánuje. Klidné bydlení, jen 2 byty na patře! Tichý byt je po celkové rekonstrukci a může se pochlubit krásným výhledem. Vyzděné jádro, nová elektřina, nové omítky. Kuchyňská linka včetně spotřebičů (myčka, mikrovlna, sporák, trouba, lednice s mrazákem). K bytu náleží sklepní kóje. Půdorys bytu najdete ve virtuální prohlídce.

3.patro ze 4 panelového domu po revitalizaci. V r. 2017 proběhla kompletní renovace střechy, dům má nová okna, zateplenou fasádu, nové stoupačky v plastu. Plánuje se oprava schodišť. V domě není výtah a neplánuje se. V domě je kolárna/kočárkárna.

Okna z kuchyně a obývací části směřují do parku k Rohanskému nábřeží a Vltavě, okna dětského pokoje a ložnice směřují do klidného vnitrobloku se vzrostlou zelení. Bezproblémové parkování před domem. Podlahová plocha bytu dle NOZ vč. příček je 63 m3. Čistá bytová plocha (bez příček) evidovaná bytovým družstvem je 56 m2 + sklep.

Financování hypotékou jen se zástavou jiné nemovitosti.

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka
Volejte: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

FOTOGALERIE 

Výhled z obývací části a kuchyně směřuje k Rohanskému nábřeží a řece. Před domem je park.

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

           
 

© Pavla Temrová Reality 2021