Byt 3+1
Praha 4 - Krč

Exkluzivní nabídka slunného bytu 3+1 po rekonstrukci, panel po revitalizaci
V blízkosti Kunratického lesa, Praha 4 - Krč
prodáno

Slunný 3+1 s krásným výhledem
Praha 4, Krč, ul. K výzkumným ústavům 

Cena:     5,9 mil.            PENB - C

Exkluzivní nabídka slunného bytu 3+1 o čisté bytové ploše 76,19 m2 + 6 m2 lodžie + 1,5 m2 sklep. Byt se může pochlubit unikátním výhledem na Prahu. Nachází se v 7. (nejvyšším) patře panelového domu po revitalizaci, během které proběhlo zateplení domu, výměna oken, stoupaček, v r. 2013 byla kompletně vyměněna střecha včetně zateplení foukanou izolací, nové schránky, opravené vstupy do domu. V r. 2015 nový výtah. V r. 2013 proběhla rozsáhlá rekonstrukce bytu, nová elektřina, plovoucí podlahy, obložkové zárubně, vyzdívaná koupelna. Klidné bydlení, pouze 2 byty na patře.
Termín předání: 3 měsíce po převodu (již zohledněno v ceně).

Byt tvoří kuchyně s jídelnou a panoramatickým výhledem na Prahu a Kunratický les, obývací pokoj se vstupem na lodžii (jih), ložnice s vestavěnou skříní, dětský pokoj. Okna obytných místností směřují do klidného vnitrobloku. V ceně jsou nové, na míru vestavěné skříně v ložnici a jídelně, dále zde zůstává koupelnový nábytek a kuchyňská linka s troubou a varnou deskou (stáří linky 7 let). Ostatní vybavení lze v případě zájmu odprodat.

K bytu náleží oplechovaná sklepní kóje s policemi v -1PP. V domě je společná kolárna/kočárkárna. V domě je UPC. Malé, dobře fungující SVJ (16 bytů) hospodaří z vlastních zdrojů bez úvěru. Nízké měsíční poplatky (3575,-Kč včetně FO + elektřina). Správcovská firma sídlí přímo v domě. Klidný dům, nekonfliktní sousedé, nikdo vám nebude dupat nad hlavou!

10 minut na metro Kačerov, zastávka V lískách 1 min. chůze od domu. 10 min. chůze od plánované stanici metra D - Nemocnice Krč. Žádaná lokalita s perfektní občanskou vybaveností pro rodiny s dětmi v blízkosti Kunratického lesa, příroda, zeleň, možnosti k procházkám a trávení volného času. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. Děti ocení několik dětských hřišť v blízkosti i v okolí. Obchody a služby denní potřeby v blízkosti. Špičková zdravotnická zařízení v docházkové vzdálenosti.

KONTAKT: Pavla Temrová, osobní realitní makléř
Tel: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz


Na bytě je hypotéka, která bude doplacena z prodeje bytu. Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám pomůže náš hypoteční specialista. Využijte nyní možnosti nízkých úrokových sazeb.

FOTOGALERIE 

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová Reality
Certifikovaná realitní makléřka
Specialista na prodej realit v Praze a okolí
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

           

© Pavla Temrová Reality 2020