Slunný byt 2(1)+KK s balkonem, OV,
46,3 m², 6.NP, K. Konráda, Praha 9, Libeň

K.Konráda, Praha 9

6. patro (ze 7)

Libeň / Vysočany

5 min. od metra

Ul. Kurta Konráda 2174/19, Praha 9 - rozhraní Libně a Nových Vysočan       

Cena: 4.950.000,- Kč     PENB      Domovní poplatky     Hospodaření SVJ      

NOVINKA   |  Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě slunného bytu 2(1)+KK s balkonem o celkové užitné ploše 46,3 m², z čehož byt je 39,1 m² + balkon 5,5 m² + komora 1,7 m². Žádaná lokalita jen 5 min. chůze od Galerie Harfa, 7 min. od metra "B" Českomoravská a Parku PodviníVřele doporučuji k vlastnímu bydlení i jako skvělou investiční příležitost. 

Osobní vlastnictví, dům z roku 2000 s výtahem. Byt v 6.NP. Rekonstrukce bytu v r. 2019 zahrnovala novou kuchyňskou linku včetně nových elektroinstalací.  Velkou výhodou bytu je velmi hezký balkon orientovaný na JZ do zahrady. V koupelně je vana, umyvadlo a WC.  Bezpečnostní dveře NEXT. Původní dispozice bytu 1+KK byla upravena na 2+KK, díky čemuž vznikla samostatná ložnice s  vestavnou skříní, která však nemá okno. Tento hendikep je již promítnut do ceny bytu.  Prohlédněte si fotogalerii níže, jak by vypadal byt v původní dispozici 1+KK bez dělící příčky mezi obývákem a ložnicí. 

Zadní část domu Vás přivítá tichou,
slunnou privátní zahradou se vzrostlou zelení jako stvořenou pro chvíle odpočinku. Možnost grilování s přáteli, sportu a dětských her. Dům je v udržovaném technickém stavu, SVJ hospodaří bez úvěru. Domovní poplatky činí cca 3387,-Kš / měsíc, vč. topení, fondu oprav, vody, odvozu odpadu a úklidu. Dům má vlastní kotelnu a sušárnu. Správu domu i zahrady zajišťuje profesionální firma. Tuto nabídku vřele doporučuji k vlastnímu spokojenému bydlení i jako skvělou investiční příležitost! Okolí prošlo velkou revitalizací a díky skvělé infrastruktuře se řadí mezi TOP lokality Prahy 9. Park Podviní, cyklostezka, nádraží Libeň, metro, tramvaje, Galerie Harfa, Galerie Fénix a další.  

OV, lze financovat hypotékou, s jejímž sjednáním Vám, v případě zájmu, rádi pomůžeme. 

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo vybrat si zájemce dle svých kritérií.

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej bytů a RD v Praze a okolí
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte realitního makléře na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Metro B (Českomoravská) - 7 min. chůze

Galerie Harfa - 5 minut chůze

Lokální obchody a služby v místě

Park Podviní s cyklostezkou - 8 min. chůze

Poliklinika Vysočany - 10 min. chůze

Školy, školky, sportovní příležitosti v lokalitě

Potřebujete pomoci s prodejem bytu v Praze? Kontaktujte mě, ráda Vám pomohu

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close