Prodej pozemku 806 m²
Libuš, Praha 4, ul. K Tůni / K Lukám

stavební pozemek

OV 

Libuš, Praha 4

Praha 4 - Libuš, ul. K Tůni / K
Cena:  REZERVOVÁNO      UPI (Územně plánovací informace)

Nemovitost je již ve fázi prodeje, nové prohlídky jsou pozastaveny

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme atraktivní stavební pozemek o rozloze 806 m², který je určen k výstavbě bydlení. Pozemek se nachází v centrální části obce Praha 4 - Libuš a je vymezen ulicemi K Tůni a K Lukám. Je tvořen dvěma parcelami a stojí na něm starý zahradní domek a plechová garáž, které jsou určeny k demolici. Klidná rezidenční lokalita. (Ul. K Tůni je slepá ulice.)

Pozemek se nachází 10 minut chůze od plánované trasy metra D - Libuš a 10 minut chůze od Modřanské rokle. V Územním plánu je evidován jako OV (všeobecně obytné) a je tak vhodný pro výstavbu rodinného domu, dvojdomu nebo bytového domu.  Možnosti využití pozemku dle vyjádření stavebního úřadu z 11/2022 (Územně plánovací informaci) Vám rádi zašleme.

Pozemek má slunnou jižní orientaci, je oplocený a od příjezdové komunikace je oddělen širokým pásem zeleně. Přípojka vody je již vyvedena na pozemek, ostatní sítě - plyn a elektřina se nachází v blízkosti pozemku v příjezdových komunikacích K Tůni, K Lukám. Kanalizaci bude nutné vybudovat pravděpodobně z ulice Na domovině. Realizace přípojek je již na novém vlastníkovi dle jeho stavebního záměru.

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej bytů a RD v Praze
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Sjednejte si prohlídku na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Tramvaj - 4 min. chůze 

Školy, školky, obchody v místě

Poliklinika 10 min. chůze

Modřanská rokle, 5 min. chůze

Panelový dům po kompletní revitalizaci

Oblíbená rezidenční lokalita

Víte o někom, kdo hledá bydlení v této lokalitě?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close