Atraktivní byt 2+KK, 52 m², OV, 3.NP
ul. Lucemburská, Praha 3, Vinohrady

Lucemburská, Praha 3

3. patro (ze 6)

Žižkov / Vinohrady

5 min. od metra

Ul. Lucemburská, Praha 3 - rozhraní Vinohrad a Žižkova           

Cena: 7,55 mil. Kč     PENB      Domovní poplatky     Hospodaření SVJ      Stanovy

REZERVOVÁNO

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě krásného bytu 2+KK v jedné z nejprestižnějších lokalit v Praze na rozhraní Vinohrad a Žižkova v ulici Lucemburská. 

Lokalita se může pochlubit bohatou nabídkou obchodů, služeb a prvotřídní infrastrukturou. 5 min. chůze od metra "A" Flora, 10 min. od metra "A" Jiřího z PoděbradVřele doporučuji k vlastnímu bydlení i jako skvělou investiční příležitost.

Byt je nabízen v osobním vlastnictví a nachází se ve zděném domě ve 3. patře s výtahem. Celková rekonstrukce bytu v roce 2012 zahrnovala novou elektřinu, moderní etážové topení s úsporným kondenzačním kotlem zn. Junkers, nové rozvody vody a elektřiny, moderní kuchyňská linka plně vybavená spotřebiči. V r. 2022 proběhla v domě výměna oken (dřevěná). Byt je již vyklizen, vymalován a připraven k nastěhování.

Díky vysokým stropům (2,9 m) působí vzdušně a prostorně. Neprůchozí pokoje, koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou, WC je samostatné a má ventilační okénko. Okna bytu směřují do klidné ulice Lucemburská, která je lemována vzrostlými stromy a elegantními měšťanskými domy. Zadní část domu Vás přivítá tichou, slunnou zahradou se vzrostlou zelení jako stvořenou pro dětská dobrodružství i chvíle odpočinku.

Dům je v udržovaném technickém stavu, SVJ hospodaří bez úvěru. Domovní poplatky činí cca 2 700 Kč měsíčně, vč. fondu oprav, vody, odvozu odpadu a úklidu. Náklady za elektřinu a plyn v bytě, včetně vytápění, činí přibližně 3 200 Kč měsíčně.

Tuto nabídku vřele doporučuji k vlastnímu spokojenému bydlení i jako skvělou investiční příležitost! Žižkov a Vinohrady patří mezi top lokality pulsující životem, které se mohou pochlubit elegantní architekturou, zdobnými secesními fasádami a bohatou nabídkou služeb - OC Atrium Flora - 5 min. od domu, v okolí spousta kaváren, obchodů, služeb, restaurací a kultury. V blízkosti je několik kin, divadel, pravidelná farmářská tržiště, památky a několik parků, zejména oblíbené Riegrovy sady, které jsou vyhledávané pro své jedinečné výhledy na Pražský hrad a Petřín a park ParukářkaKromě metra je výborná dopravní dostupnost i několika linkami tramvaje a autobusů. Byt lze financovat hypotékou, se kterou Vám, v případě zájmu, rádi pomůžeme.

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej bytů a RD v Praze a okolí
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte realitního makléře na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Metro A (Flora, Jiřího z Poděbrad) - pár min. chůze

Reprezentativní lokalita v centru Prahy

Obchody a služby v lokalitě

Riegrovy sady a park Parukářka - 12 min. chůze

Zdravotnické služby v lokalitě

Školy, školky v lokalitě

Potřebujete pomoci s prodejem bytu v Praze? Kontaktujte mě, ráda Vám pomohu

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close