Prodej bytu 2(3)+kk 78 m2 + terasa 40 m2, balkon 6 m2, 1 parking, zahrada u domu, Malvazinky, Praha 5  

2. patro (3.NP)

Vilová čtvrť

12 min. od metra

Praha 5 - Malvazinky, ul. Xavériova
Cena: REZERVACE   |   PENB  - B  velmi úsporná budova   |    Osobní vlastnictví   

Exkluzivní nabídka prodeje krásného bytu o rozloze 78 m2 s terasou 40 m2 a balkonem 6 m2. K bytu náleží 1 parkovací stání a 20% podíl na malebné zahradě před domem (která má celkem 399 m2). Byt se nachází v domě z roku 2006 a jsou v něm 4 byty.  Pokud hledáte bydlení s charakterem rodinného domu v klidné lokalitě v zeleni, přijměte pozvání k virtuální prohlídce. 

Nabízený byt je ve 3.NP (ze 3). Může se pochlubit unikátní dispozicí a materiály jako přírodní mramor, vysoké dveřní zárubně, podlahové vytápění, klimatizace, hliníková okna od rakouského výrobce HEUCK. V obývací části je balkon 6 m2 orientovaný do klidné ulice Xavériova. Obývací část je velmi prostorná a jejím rozdělením lze získat další samostatnou ložnici a dosáhnout tak kategorie 3+KK - viz. půdorys níže. Třešničkou na dortu u tohoto bytu je fantastická terasa 40 m2 (orientace na V/S/J) s nádhernými výhledy až na V Tower na Pankráci a směrem do vzrostlé zeleně parku a historické (dnes už neužívané) části hřbitova s kostelem sv. Filipa a Jakuba na Malvazinkách. Na terase je vývod vody a elektřiny a byla zde původně letní kuchyň. Ve druhé části terasy byla plánována zimní zahrada.

Vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel (stáří 1 rok) v samostatné komoře na patře. Součástí  je spoluvlastnický podíl k privátní zahradě (399 m2) před domem, která je osázena zelení a vzrostlými dřevinami.  Byt je v osobním vlastnictví. Koupi je možné financovat hypotékou, s jejíž vyřízením Vám rádi pomůžeme.   

Metro Radlická - 12 min. chůze,  Anděl - 12 min. tramvají ze zastávky Malvazinky (4 min. chůze). 
Malvazinky jsou malebnou částí pražského Smíchova a patří mezi vyhledávané rezidenční lokality se skvělou infrastrukturou. Obchody a služby denní potřeby, Albert, cukrárna, restaurace, park Košíře-Motol, 

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej bytů a RD v Praze
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Sjednejte si prohlídku na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Metro Anděl - 10 min od domu 

Kostel Svatého Filipa a Jakuba 

Obchody a služby - v lokalitě

Parky, sportovní příležitosti

Vilová čtvrť

Noblesní lokalita obklopena přírodou

Víte o někom, kdo hledá bydlení v této lokalitě?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close