Odhad ceny

Odhad nemovitosti. První krok k úspěšnému prodeji

Pomohu vám zjistit reálnou prodejní cenu vašeho bytu nebo rodinného domu. Pracuji s různými metodikami a cenovými mapami a jejich výsledky zasazuji do širších souvislostí, abych zjistila skutečné možnosti vaší nemovitosti v konkrétním čase a místě.
Pavla Temrová
Certifikovaná realitní makléřka a lektorka
E-mail: info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045
Hvězdářská 29, Praha 5, Velká Chuchle


Prodej nemovitosti je výjimečný krok. Nehraju na kvantitu ale na kvalitu, protože vím, že nejlepší reklamou je spokojený klient, který se vrátí.

  • Schůzka

    Těším se, až mi povíte více o své nemovitosti, jaké jsou vaše představy o prodeji, potřeby a přání.

  • Realitní marketing a úderná propagace

    Příprava nemovitosti na prodej může zvýšit její prodejní cenu až o desítky procent. Musí se ale o ní musí dozvědět ti správní zájemci.

  • Úspěšný prodej bez rizika

    Právní služby, bezpečný převod nemovitosti, návrh na vklad do KN. Bezpečná peněžní úschova.

Prodejní strategii šiju každé nemovitosti na míru

Bez ohledu na to, jestli prodávám luxusní rezidenci v Pařížské ulici v Praze nebo 150 let starou chaloupku na jihu Čech, usiluji o kvalitní prodejní prezentaci.

Profesionální fotograf a kameraman

Každá nemovitost má svůj příběh, plusy i mínusy. Smyslem fotek a videoprohlídek není zatajovat případné nedostatky, ale vyzdvihnout pozitiva. S pomocí profesionálního fotografa a kameramana se osobně postarám o to, aby váš byt nebo dům získal špičkovou prezentaci.

Profesionální zpracování půdorysu jednotky

Při přípravě půdorysů spolupracuji s profesionálními grafiky.  Výsledkem je kvalitně zpracovaný 2D a 3D půdorys. Prodej nemovitosti je o emocích a pocitech, pak ale příchází na řadu fakta.

Když prodáváte nemovitost v centru Prahy nebo třeba chaloupku na venkově..

Všechny smluvní dokumenty jsou šity klientovi na míru specializovaným právníkem. Všechny nemovitosti určené k prodeji prošly prověrkou právních vad (zástavní práva, věcná břemena, dluhy).

Po celou dobu prodeje kladu důraz na bezpečí svých klientů.

Právní služby a bezpečná advokátní úschova v ceně. Peníze klientů jsou uloženy na chráněném účtu a uvolněny až po úspěšném převodu nemovitosti na nového vlastníka.

Kontaktní tel. 602 306 045    |    info@pavlatemrova.cz

facebook      youtube   blog

© Pavla Temrová Reality 2019     |      Ochrana osobních údajů