Profesní

osvědčení

Odborná způsobilost

Osvědčení MMRČR pro nový
realitní zákon (č. 39/2020 Sb.)

Zkušenosti klientů

"Paní Temrová mi byla velkou oporou při prodeji bytu v Praze. Zajistila kompletní servis od začátku do úspěšného konce, tak, že jsem nebyla nucena jakkoliv se o prodej starat. Vše vyřídila na profesionální úrovni a její služby ráda doporučím. Zároveň velmi oceňuji její lidský přístup!"

Veronika Valášková, prodej bytu Praha 14


"Spolupráce s Pavlou Temrovou při prodeji mého bytu byla nadstandartní nejen po profesionální stránce, ale hlavně i lidská. Vše proběhlo naprosto bez problému a pro další prodej bych si už nevybral nikoho jiného než právě paní Temrovou. Nejlepší realitní makléř.
Děkuji Vám za vše."

Ing. Milan Štaud, Brno, prodej bytu Praha 9


"Pavlu Temrovou jsem oslovila ohledně prodeje bytu na základě doporučení od kamaráda a mohu s klidným svědomím říci, že to bylo v tomto ohledu nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Její profesionalita je nesporná, navíc ale přistupuje ke svým klientům velmi mile, empaticky a dokáže výborně reagovat na individuální potřeby klientů i případné komplikace během celého procesu. Velmi oceňuji propracovanost, flexibilitu a rychlost, s jakou se ujala prezentace mého bytu; připravenost a pečlivý výběr potenciálních kupců a následnou podporu během zdlouhavého a poměrně složitého procesu přípravy smluv a dalšího papírování. Krom toho mi pomohla zorientovat se v řešení prodeje bytu vázaného několika hypotékami, a díky její profesionalitě i ve vztahu ke kupujícím to ve výsledku urychlilo prodej a mně zároveň ušetřilo nemalé peníze na poplatcích, které bych bez její intervence musela zaplatit. S P. Temrovou jsme byly v kontaktu od prvního setkání až do finálního připsání prodejní ceny na můj účet a dnes vím, že bych nezvládla prodat byt sama, jak jsem původně plánovala. Díky této zkušenosti mohu a budu paní Pavlu Temrovou doporučovat každému, kdo se chystá prodat nebo koupit nemovitost. Jsem velmi ráda, že mi osud přihrál do cesty právě ji :-)" 

Ing. Dana Dobiášová, prodej bytu, Praha 4


"Velmi rádi se připojujeme k uvedeným recenzím na práci paní Temrové. Prodej našeho bytu i následnou koupi další nemovitosti zvládla naprosto profesionálně, skvěle připravená a orientovaná ve svém oboru. Její přístup, ochota, vynikající komunikace jsou opravdu nadstandardní. Jsme velmi rádi, že jsme při řešení tohoto složitého problému potkali právě ji. Jednoznačně ji můžeme doporučit."

Alena Baloghová, prodej bytu Praha 6, Dejvice


"Bol som nadmieru spokojný s rýchlosťou sprostredkovania predaja bytu, ktorý navyše prebehol za presne tú sumu, ktorú som požadoval. Pani Temrová je tiež veľmi flexibilná, na mojom predaji nebolo všetko štandardné, ale nakoniec šla aj operatíva hladko a úspešne. Veľká vďaka pani Temrová! Všetkým odporúčam." 

 Ing. Fedor Furnadžiev, prodej bytu Praha 6


"Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši trpělivost a snahu nám vyjít ve všem vstříc. Vaše jednání bylo opravdu příkladné a stojí za veliké poděkování. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci."

Manželé Brixíovi, prodej bytu Praha 9 - Vysočany


5487"Můžete se naprosto spolehnout na profesionální, spolehlivou a úspešnou realizaci, která zdaleka překoná Vaše očekávání. Doporučuji svým nejlepším přátelům. Paní Pavla Temrová je vzácný klenot ve světě nemovitostí."

P. I. Hoffmann, prodej domu a pronájem bytu Praha 6


vladka"S oslovením Pavly Temrové jsem neváhala ani minutu. Bydlíme dlouhodobě v zahraničí, a proto pro nás bylo velmi důležité svěřit prodej našeho domu někomu 100% spolehlivému. Pavlu znám dlouhá léta a její přístup ke své práci, její odhodlanost dělat věci jinak - poctivě - mě dokonale přesvědčil. Dostali jsme za to "All inclusive" servis, od perfektní přípravy, nafocení a prezentace nemovitosti, přes zařizování veškeré dokumentace, až k úpěšnému prodeji. Pavla je skutečně profesionální realitní makléřka, ve svém oboru je vzácnou výjimkou! Vřele a s klidným svědomím ji doporučuji všem svým přátelům."

MgA. Vlaďka Pustějovská, prodej domu Praha


"Výborná, rychlá a profesionální spolupráce. Paní Temrovou doporučujeme všem, kteří chtějí, aby jejich realitní transakce proběhla hladce. Děkujeme! :-) "

Manželé Nedvídkovi, prodej bytu Praha 4


"Byli jsme naprosto spokojeni s realitním servisem, který paní Temrová poskytuje. Pokud chcete prodat svoji nemovitost, neváhejte svěřit prodej právě jí. Je to člověk s lidským přístupem, je profesionální, dokáže se vším poradit a zajistí kompletně vše, co je potřeba k úspěšnému prodeji. Děkujeme a určitě doporučujeme všem!"

Manželé Běťákovi, prodej bytu Praha 9


"V době, kdy jsme plánovali vstup na pražský realitní trh jako prvodevelopeři, se nám dostala do rukou publikace Pavly Temrové “Realitní kuchařka”. Tato kniha byla pro nás velice inspirativní a proto jsme neváhali autorku této publikace obratem požádat o konzultaci. Následně nám paní Temrová zpracovala rešerše vybraných lokalit v Praze, kde jsme plánovali zakoupit pozemky a zahájit výstavby bytových domů. Uvedené studie obsahovaly špičkově zpracované tržní potenciály vybraných lokalit a tato strukturovaná data pro nás byla významným vodítkem při přípravě marketingových komunikací a prodejních materiálů našich realitních produktů. Též jako nezávislý realitní makléř nám paní Temrová zajišťovala pomoc s prodejem bytových i nebytových jednotek v našich projektech. Zde musíme vyzdvihnout zvláště její individuální prozákaznický přístup, který plně koresponduje s posláním naší společnosti. Pavla Temrová je skutečný profesionál v oblasti znalosti tržní hodnoty jednotlivých pražských lokalit a pro developery i prodejce realit má spolupráce s ní vysokou přidanou hodnotu. Dnes můžeme hrdě říci, že Pavla Temrová stála u zrodu našeho developerského úspěchu v Praze a za to jí patří velký dík."

Ladislav Apfelthaler, Ing. Radim Vaněk IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Divize IP INVEST


"Děkujeme za Vaše skvělé realitní služby a mimořádný přístup. Vážime si vaší pohotovosti a hlavně toho, že jste nám dala možnost náš sen vlastního bydlení zrealizovat. Viděli jsme nejlepší profesionální a příjemný servis, který jsme mohli dostat jen od autorky Realitní kuchařky :)

Pavel Daniš, koupě bytu, Praha 9


petr vetrovsky"Ke splnění svého snu jsem potřeboval prostor, který by byl šitý na míru pro mé podnikání. Při výběru a nákupu nové prodejny mi Pavla Temrová poskytla cenné rady, které mi ušetřily čas i peníze. Velice rád doporučím, aby bylo více spokojených klientů, jako jsem já."

Petr Větrovský, majitel spol. Hanák Home Design s.r.o., Praha


"Pavla Temrová mě od začátku naší spolupráce nadchla svou profesionalitou a všeobecným přehledem v oboru. Koupila jsem si její knihu Realitní kuchařka a navštívila její kurz, kde se mi můj první dojem jen potvrdil. Chtěla bych Vám poděkovat za cenné rady a následné odborné konzultace. Vřele Vás doporučuji svým přátelům a kolegům, kdykoli se někdo zmíní o nemovitostech."

Lucie Vychodilová, Praha 13


"Na jaře roku 2020 jsem se rozhodl, že si koupím „na důchod" dům v Černošicích, kde bydlí můj syn s vnoučaty a také mnoho mých přátel. Byl jsem pochopitelně velmi opatrný, ale paní Temrová již v telefonu působila velmi slušně a profesionálně. Velmi dobrý dojem pokračoval. Vše, co jsem potřeboval a chtěl vědět, jsem se dozvěděl. Dostal jsem i profesionálně zpracovaný posudek o stavu domu, což mě velmi uklidnilo. Dnes bydlím v domě asi rok a všechny informace, které jsem od paní Temrové dostal, byly pravdivé a nic mi nebylo zatajeno. Pro mě to byl po mnoha zkušenostech s lidovými vypravěči zázrak, který byl doprovázen i milým úsměvem. Dnes se usmívám i já!"

Ing. František Šimek, RD Černošice


"Hodnotím paní Temrovou z pozice kupujícího jedině na 1*, za velice profesní, nicméně přátelský a vstřícný přístup. Počínaje prohlídkou nemovitosti, kde jsme obdrželi veškerou možnou informaci, přes maximální pomoc v rámci řešení nečekaných komplikací, časovou flexibilnost a velice rychlé předání bytu v rámci zastoupení majitele. Děkujeme."

Lara Sharif, Praha 5

           

© Pavla Temrová Reality 2021

Pavla Temrová, Hvězdářská 508/29, 159 00, Praha 5 Velká Chuchle, tel.: +420 602 306 045, email: pavla@pavlatemrova.cz