Odborná způsobilost

Zkušenosti klientů

"Ke splnění svého snu jsem potřeboval prostor, který by byl šitý na míru pro mé podnikání. Při výběru a nákupu nové prodejny mi Pavla Temrová poskytla cenné rady, které mi ušetřily čas i peníze. Velice rád doporučím, aby bylo více spokojených klientů, jako jsem já."

petr vetrovsky  Petr Větrovský, majitel spol. Hanák Home Design s.r.o., Praha

"S oslovením Pavly Temrové jsem neváhala ani minutu. Bydlíme dlouhodobě v zahraničí, a proto pro nás bylo velmi důležité svěřit prodej našeho domu někomu 100% spolehlivému. Pavlu znám dlouhá léta a její přístup ke své práci, její odhodlanost dělat věci jinak - poctivě - mě dokonale přesvědčil. Dostali jsme za to "All inclusive" servis, od perfektní přípravy, nafocení a prezentace nemovitosti, přes zařizování veškeré dokumentace, až k úpěšnému prodeji. Pavla je skutečná profesionálka, ve svém oboru je vzácnou výjimkou! Vřele a s klidným svědomím ji doporučuji všem svým přátelům. A tobě Pavlo ještě jednou velmi děkuji!"

vladka

 

MgA. Vlaďka Pustějovská, Luxembourg

"Cením si Vaší schopnosti dotahovat věci do konce, profesionálního přístupu a ochoty hledat nová řešení i ve chvíli, kdy je jednodušší jít jinou cestou. Příjemná spolupráce se skvělým prodejním výsledkem, kterou rád doporučuji dále."

Marian Lukáč, Praha 5, práce v pohostinství

"Můžete se naprosto spolehnout na profesionální, spolehlivou a úspešnou realizaci, která zdaleka překoná Vaše očekávání. Doporučuji svým nejlepším přátelům. Paní Pavla Temrová je vzácný klenot ve světě nemovitostí."

5487  P.I. Hoffmann, Praha / Zurich

"Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši trpělivost a snahu nám vyjít ve všem vstříc. Vaše jednání bylo opravdu příkladné a stojí za veliké poděkování. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci."

Manželé Brixíovi, Rozběřice

"Pavla naší rodině pomohla prodat rodinný dům a pozemek v Praze. Perfektní zkušenost, velký profesionál a 100% spolehlivá. Mám už zkušenost s realitkou a nebyla špatná, ale po těchto zkušenostech musím říci, že není nad osobní přístup konkrétního člověka, který pracuje pro vlastní firmu a čiší z něho nadšení. Rozdíl je obrovský."

L. Svátek, Praha 5, projektant

"Paní Temrová nám pomohla s prodejem již několika bytů v lokalitě Prahy 2,4. Férové a slušné jednání. Celá spolupráce byla nadstandardní a moc příjemná, oceňuji velké nasazení a cenné rady. Realitní služba nám byla opravdu ušitá na míru".

Jana Doležalová, Suchomelová, Praha

"Rok jsme hledali nový byt nejdříve k pronájmu, ale nabídky v realitních vyhledávačích byly v naší čtvrti drahé nebo se nám nelíbily. Paní Temrová nám pomohla nám najít byt, který nebyl nikde v nabídce a který jsme následně i koupili."

J. Linhart, fyzioterapeut, Praha

facebook   twitter   youtube   blog

© Pavla Temrová Real Estate 2018

Pavla Temrová, Hvězdářská 508/29, 159 00, Praha 5 Velká Chuchle, tel.: +420 602 306 045, email: pavla@pavlatemrova.cz