Atraktivní byt 2+KK v srdci Vinohrad
55 m2 + sklep 5 m2, Polská, Praha 2

Polská, Praha 2

3. patro

Vinohrady

2 min. od metra

Ul. Polská - Královské Vinohrady, Praha 2           
Cena: 8.500.000,-Kč    
|   NOVINKA    |   Evidenční list - SVJ       PENB: E    

Exkluzivní nabídka atraktivního bytu 2+KK v reprezentativní lokalitě v srdci Vinohrad jen 2 min. chůze od Riegrových sadů a 3 min. od metra A - Jiřího z Poděbrad. OV, cihla, 3. patro (4.NP ze 6) v domě s výtahem. Celková rekonstrukce bytu v r. 2016 zahrnovala nové štuky v celém bytě, repasi dřevěných podlah a dveří, nové rozvody vody a elektřiny (v mědi), etážové topení úsporným elektrokotlem zn. Protherm, ohřev vody boilerem. Poplatky do SVJ 1887,-Kč + elektřina vč. vytápění 3190,-Kč. 

Díky vyšším stropům byt působí vzdušně a prostorně. Neprůchozí pokoje, v koupelně je vana, umyvadlo, pračka, wc je samostatné a má ventilaci. Okna směřují do ulice Polská, která je jednosměrná a zdobí jí krásné secesní domy. Byt je v tuto chvíli již zcela vyklizen a k dispozici ihned po prodeji. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo na výběr zájemce dle jím zvolených kritérií.

K bytu náleží sklep o velikosti 5 m2. Ze zadní části domu se vstupuje na tichou privátní zahradu, která je slunná a velmi prostorná, lze ji využívat k odpočinku i k práci, jsou zde nové lavičky, vzrostlé stromy, rozlehlá a skvěle udržovaná travní plocha. Skvěle fungující SVJ se o dům zodpovědně stará, hospodaří bez úvěru a je v zisku cca 1 mil. 

Tuto nabídku vřele doporučuji jako skvělou investiční příležitost!
 Vinohrady patří mezi top lokality pulsující životem, které se mohou pochlubit elegantní architekturou se zdobnými secesními fasádami a špičkovou infrastrukturou. Najdete zde spoustu kaváren, obchodů, služeb, restaurací ale i kultury. V blízkosti je několik kin a divadel, pravidelná farmářská tržiště, spousta památek a několik parků, zejména oblíbené Riegrovy sady, které jsou vyhledávané pro své jedinečné výhledy na Pražský hrad a Petřín. PENB: E   

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej bytů a RD v Praze a okolí
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte realitního makléře na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

2 min. metro A  

centrum města - Praha 2, Vinohrady

Farmářské trhy  

Riegerovy sady - 3 min. chůze

Nemocnice - 1 km od místa

Školy, školky - v lokalitě

Víte o někom, kdo hledá bydlení na Vinohradech?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close