Pozemek k výstavbě RD, 646 m2
Říčany u Prahy, ul. Pampelišková

účel: stavba RD

Říčany u Prahy

20 min. od metra

Říčany - Strašín, ul. Pampelišková
Cena: 6.800.000,-Kč    |   REZERVACE

Exkluzivní nabídka atraktivního, prosluněného stavebního pozemku 646 m2, rovinatý, obdélníkový tvar, klidná část obce, nová rezidenční zástavba Říčany-Strašín,  20 min. autem od metra.  Pozemek parc. č. 464/90, je z bočních částí oplocený, sítě jsou vyvedeny na hranici pozemku v místní komunikaci, elektřina a plyn v antoníčku, vodovodní a kanalizační přípojka je na pozemku. Správci sítí: 1.SčV Říčany (voda, kanalizace), RWE Gasnet (plyn), ČEZ distribuce (elektřina). VIDEO prohlídka 

Zajímavá investiční příležitost. Financování hypotékou lze, s jejím vyřízením vám rádi pomůžeme a o všechno se postaráme. Dle územního plánu jde o pozemek s mírou využití BV - tedy určený pro výstavbu k bydlení v rodinném domě venkovského typu. Zastavěná plocha pozemku je max. 30 % u jednopodlažní, respektive 25 % u vícepodlažní stavby o výšce max. 9 m. (Nálety břízy na pozemku majitel na přání odstraní.)

Říčany u Prahy mají špičkovou občanskou vybavenost a řadí se mezi vysoce ceněné lokality z hlediska vlastnického i nájemního bydlení. Mohou se pochlubit 1. místem! v žebříčku Indexu kvality života v ČR. Obchody a služby, školy, školky, poliklinika, nemocnice, restaurace, nákupní zóny, sportovní vyžití, krásná příroda, možnosti cyklistiky, sportu, turistiky dělají z této lokality perfektní volbu  k bydlení.  

Váš nový dům se bude nacházet jen 20 minut autem od metra Chodov nebo 27 min. vlakem na pražské hlavní nádraží. Spojení s centrem Říčan zajišťuje pravidelná autobusová linka č. 364, zastávka Říčany Strašín je 4 min. chůze od domu. V ulici Pampelišková je i zastávka školního autobusu.

Přesné umístění přípojky vody a kanalizace na pozemku najdete ve fotogalerii níže

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej realit v Praze a okolí
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte realitního makléře na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

MHD - 3 min. chůze, zastávka Říčany Strašín

centrum města - 15 min. od domu

Obchody a služby - 10 min od místa

Cyklostezka, sportovní příležitosti v místě

Nemocnice - 2 km od místa

Dětské hřiště Pirátův park - 2 min. chůze

Víte o někom, kdo hledá bydlení v lokalitě Říčany a okolí?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close