Rudná u Prahy
3+kk po reko


Prodej bytu 3+kk po celkové REKO, cihla, OV, 70 m2, parkovací stání, 2 terasy, komora
Rudná u Prahy, Na Panském, klidná lokalita, 10 min. od metra Zličín

Ul. Na Panském, Rudná     PENB - C  (úsporná budova)
Cena:  6.050.000,- Kč
         Měsíční poplatky (SVJ)

Exkluzivní nabídka slunného a velmi pěkného bytu 3+kk po celkové rekonstrukci. 3.NP, OV, parking, cihla, 70 m2. Vyhledávaná rezidenční lokalita v zeleni.

Do bytu vcházíme novými protipožárními dveřmi, prostorná předsíň, neprůchozí pokoje. 2 terasy s orientací na SV (ložnice) a JZ (obývák). V koupelně je sprchový kout typu "walk-in" a umyvadlo, WC je samostatné. Obývací část bytu navazuje na jídelní a kuchyňskou část s terasou. Kuchyňská linka včetně spotřebičů (myčka, sporák, mikrovlna).
K bytu náleží půdní prostor, který je přístupný po stahovacích schodech z předsíně. K bytu dále náleží úložná komora (1 m2) na patře. V ceně je 1 parkovací stání před domem. U domu je vlastní, oplocená zahrada, která nabízí příjemné posezení s možností grilování.

Bytový dům (15 bytů) byl postaven v roce 2001 a je ve velmi dobrém stavu. V roce 2005 proběhlo kompletní zateplení fasády, v roce 2009 byla vyměněna střecha, nové krovy, krytina, výměna oken. SVJ je v dobré kondici, ve FO je aktuálně 569 tisíc. Správu domu zajišťuje správcovská firma.

Rudná nabízí kompletní občanskou vybavenost. Obchody a služby denní potřeby, sportoviště, příležitosti k procházkám a trávení volného času. Před domem se nachází tenisové kurty. Cesta na metro Zličín trvá autem 10 minut. Pravidelné spojení na metro zajišťuje MHD a také vlak. Nádraží 3 min. chůze od domu!

Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Využijte nyní nízkých úrokových sazeb.

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka
Volejte: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

FOTOGALERIE

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

           
 

© Pavla Temrová Reality 2021