Jak najít

nemovitost

Služba "hledání na klíč"

  • Hledáte nemovitost k bydlení nebo k investici a stále nenacházíte "To pravé"?
  • Jste časově vytíženi a chcete svěřit tento úkol profesionálovi?
  • Už Vás nebaví trávit celé dny na internetu a slyšet odpověď "už je to prodané"?
  • Zdá se Vám obtížné orientovat se v inzerátech nebo rozlišit dobrou nabídku od špatné?

IMG_5424Efektivní hledání se musí umět, protože realitní inzerce představuje jen pomyslnou špičku ledovce. K hledání je zapotřebí používat celou řadu monitorovacích nástrojů a schopnost rychle identifikovat zajímavou nabídku. Samostatnou kapitolou je komunikace s prodávajícím.

Jsem napojena na desítky realitních makléřů i přímých majitelů, kteří své nemovitosti nikde neinzerují a které se prodají "pod pultem".

Mojí specializací jsou novostavby i původní výstavba v lokalitě Prahy, na kterou se zaměřuji od roku 2002. Technikám hledání nemovitostí se věnuji i v knize Realitní kuchařka a v živých seminářích, které ji doprovází. Dnešní doba je mimořádně živelná. Najít zajímavou nemovitost za rozumnou cenu je stále obtížnější, zejména pak pro lidi bez zkušeností.

Jak to probíhá a kolik to stojí?

Služba hledání je aktivní po dobu 3 měsíců s možností jejího prodloužení. Cena této služby se liší podle typu nemovitosti a je tvořena fixní platbou a odměnou v případě úspěšného nalezení.
Detailní popis hledané nemovitosti, výběr lokality a další parametry dle požadavků klienta jsou detailně specifikovány v objednávce.

—  Cena hledání v délce 3 měsíců, vč. vstupní konzultace v délce 1,5 hod., a účastí na 3 prohlídkách (v lokalitě Praha) dle přání klienta: 40.000,-Kč.
—  Druhá část odměny je hrazena v případě úspěšného nalezení a činí 1 % z kupní ceny (min. 50 tisíc).

Pomůžu Vám najít nemovitost, která Vám bude dělat radost.

  • 100% nezávislé a poctivé doporučení, ušité na míru Vašim potřebám a přáním.
  • Ochrana a asistence po celou dobu hledání i nákupu nemovitosti - nenechám Vás udělat špatné rozhodnutí!

© Pavla Temrová Reality 2018