Jak najít

nemovitost

Vážení klienti,


služba "hledání nemovitosti" je dočasně pozastavena. Aktuálně se věnuji pouze prodejům bytů a rodinných domů v Praze. Pokud potřebujete pomoci v této věci, ráda Vám pomohu, spojte se se mnou. tel: 602 306 045, pavla@pavlatemrova.cz.

Služba "hledání na klíč"

  • Hledáte nemovitost k bydlení nebo k investici a stále nenacházíte "To pravé"?
  • Jste časově vytíženi a chcete svěřit tento úkol profesionálovi?
  • Už Vás nebaví trávit celé dny na internetu a slyšet odpověď "už je to prodané"?
  • Zdá se Vám obtížné orientovat se v inzerátech nebo rozlišit dobrou nabídku od špatné?

IMG_5424Realitní inzerce představuje pomyslnou špičku ledovce. K efektivnímu hledání nemovitostí je zapotřebí používat celou řadu monitorovacích nástrojů a schopnost rychle identifikovat zajímavou nabídku. Samostatnou kapitolou je komunikace s prodávajícím a vyjednání si lepší ceny.

Jsem napojena na desítky realitních makléřů a přímých majitelů, což mi umožňuje dostat se k jejich nabídkám "pod pultem".

Specializuji se na novostavby i původní výstavbu v Praze, na kterou se zaměřuji od roku 2005. Technikám hledání nemovitostí se věnuji také v knize Realitní kuchařka 2020 a v živých seminářích, které ji doprovází. Dnešní doba je mimořádně živelná. Najít zajímavou nemovitost za rozumnou cenu je stále obtížnější, zejména pak pro lidi bez zkušeností.

19.9.2019 - video "Kde hledat a jak nakupovat (nejen) levné nemovitosti"

Služba hledání nemovitosti - jak to probíhá

Služba hledání je aktivní po dobu 2 měsíců s možností jejího prodloužení. Cena je tvořena fixní platbou a odměnou v případě úspěšného nalezení. Detailní popis hledané nemovitosti, výběr lokality a další parametry dle požadavků klienta jsou detailně specifikovány v objednávce.

—  Cena hledání v délce 2 měsíců, vč. vstupní konzultace v délce 1,5 hod., a účastí na 3 prohlídkách (v lokalitě Praha) dle přání klienta: 50.000,-Kč.
—  Druhá část odměny je hrazena v případě úspěšného nalezení a činí 2 % z kupní ceny (min. 50 tisíc).

  • 100% nezávislé a poctivé doporučení, ušité na míru Vašim potřebám a přáním.
  • Ochrana a asistence po celou dobu hledání i nákupu nemovitosti - nenechám Vás udělat špatné rozhodnutí!
  • Právní servis při nákupu nemovitosti v ceně

© Pavla Temrová Reality 2021