Prodej samostatného RD 5+1 se zahradou 163 m²+ půda, sklípek, parking pro 2-3 auta
pozemek 498 m², Velké Přítočno, ul. Dolanská

2 NP + půda, sklípek

5+KK 

metro - 15 min. autem 

Velké Přítočno, ulice Dolanská (předměstí Kladna), 15 min. autem od metra Zličín

Cena: 8.900.000,-Kč 
     |        Půdorys I.NP        Půdorys II.NP         |       PENB

Exkluzivní nabídka prodeje samostatného rodinného domu o dispozici 5+1 se zahradou a prostorným parkingem na adrese: Velké Přítočno, Dolanská 115. Celková užitná plocha domu je 163 m² + půda a sklípek. Rozloha pozemku celkem činí 498 m². Na klidné a velmi příjemné zahradě je zahradní domek a grilovací koutek s posezením pod pergolou. Klidná obec na předměstí Kladna je vzdálena pouhých 5 min. autem od centra Kladna a 15 min. autem od metra Zličín. Přijměte pozvání k virtuální prohlídce.

Útulný rodinný dům v osobním vlastnictví má 2 nadzemní obytná podlaží a stavebně neupravenou půdu. Dispozičně je řešen jako 5+1. V 1.NP je předsíň, hala se schodištěm, 2 pokoje, kuchyň s výhledem do zahrady, koupelna s rohovou vanou a sprchou, samostatné WC, servisní místnost pro plynový kondenzační kotel. V 2.NP je hala, 2 šatny, koupelna s vanou a WC a 3 pokoje. Stavba je z roku cca 1920 a v roce 2010 prošla modernizací a rozsáhlou rekonstrukcí, jejíž součástí byla přístavba. Byly zachovány nosné konstrukce a byla provedena nástavba podkroví v části směrem do zahrady. V roce 2019 vznikl na zahradě dřevěný altán pro chvíle odpočinku a grilování. V zadní části zahrady je umístěn zahradní domek s dostatkem prostoru pro dílnu. V přední části pozemku je parking pro 2-3 auta a vjezdová brána s elektrickým pohonem.

Rodinný dům je vytápěný pomocí plynového kondenzačního kotle Protherm Panther Condens 12 KKO pro vytápění a přípravu TV. Ohřev TUV je zásobníkový s výměníkem o objemu 113 l. Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě. Svislé nosné konstrukce jsou zděné. Vodorovné nosné konstrukce jsou pravděpodobně dřevěné trámové nebo železobetonové. Schodiště je železobetonové nebo dřevěné. Střecha je sedlová. Střešní krytina je tašková. Vnější povrchy jsou tvořeny keramickými obklady. Příčky jsou zděné. Ve 2.NP jsou osazeny sádrokartonové podhledy. Vnitřní povrchy jsou tvořeny omítkou nebo keramickými obklady. Podlaha je tvořena plovoucí podlahou nebo keramickou dlažbou. Dveře jsou dřevěné. Okna jsou plastová, izolační 2 skla.  

Lokalita - V docházkové vzdálenosti je obchod s potravinami COOP, MŠ, ZŠ, obecní úřad, hřiště, hostinec, Café & Bistro. 6 min. autem od domu je Nákupní centrum Oáza Kladno, Hypermarket TESCO, Kaufland. Kompletní občanská vybavenost v blízkém Kladně. Zastávka autobusu je 5 min. chůze od domu. Dálnice D6 je 10 min. autem od domu.
Koupi lze financovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rádi pomůžeme.

FOTOGALERIE NÍŽE  

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka
Tel: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Sjednejte si prohlídku na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Kladno centrum - 5 min, Metro Zličín - 15 min. autem

Škola, školka v docházkové vzdálenosti

NC Oaza Kladno, Tesco hypermarket - 5 min. autem

Sokolské hřiště - 850 m. od domu

Sport a zábava v Lesoparku Sletiště - 12 min. autem

Víte o někom, kdo hledá bydlení v této lokalitě?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close