Vila Černošice

Exkluzivní nabídka precizně realizované vily z roku 2010, užitná plocha 268 m2, pozemek 1283 m2, bazén, sauna, garáž pro 2 auta. Luxusní vybavení

PRODÁNO

Černošice, ul. Měsíční

CENA:        prodáno

Ukazatel energetické náročnosti: B (velmi úsporná) PENB
Termín nastěhování: zima 2019   |      PŮDORYSY


Exkluzivní nabídka energeticky úsporné nadčasové vily s krásnou zahradou a bazénem v žádané lokalitě Černošice u Prahy.

Při vstupu do vily procházíme prosluněnou vstupní halou s dostatkem úložných prostor. V přízemí je technická místnost, prádelna, sauna se sprchou, oddělné wc, moderní kuchyně vybavená spotřebiči Bosch s jídelnou a vzdušnou, otevřenou dispozicí, na kterou navazuje prostorná obývací část se vstupem na terasu a do zahrady. Obývací část je částečně zapuštěna do terénu a nabízí přímý kontakt se zahradou. Atmosféru dokonalé pohody dotváří krb. Moderním, proskleným schodištěm vcházíme do druhého podlaží, kde se nachází druhá z koupelen, posilovna a 4 obytné místnosti, které jsou orientovány na jih do zahrady s krásnými výhledy do zeleně. Fotografie představují reálný stav, nejedná se o vizualizace. Termín nastěhování 1.12.2019.

Autor projektu ATX architekti, stavba byla realizována s důrazem na kvalitu a citlivý výběr použitých materiálů. Interiér je sladěn do posledního detailu. Masivní dřevěné podlahy (exotické dřevo merbau), dřevěná okna (maranti), dveře, veškeré vybavení bylo zhotovena na míru dle návrhu architekta.  Interiéru obývací a jídelní části dominují plochy ušlechtilého dřeva (palisandr).

Zahrada byla rovněž realizována architektem, je zavlažována automaticky z vlastní studny (vrt 30 metrů). Zapuštěný bazén technologie Desjoyaux má rozměry 7 x 3,5 x 1,2 metru. V domě je obecní vodovod i kanalizace. Vytápění je řešeno úsporným kondenzačním kotlem, radiátory, fancoily, elektrické topné rohože. V celém domě jsou instalovány venkovní předokenní žaluzie, které plní i bezpečnostní úlohu, v domě je alarm.

Žádaná lokalita v krásné přírodě u Prahy, nové obchodně-komerční centrum Vráž – 7 minut chůze od domu. Skvělá dostupnost na metro, 15 min. chůze od vlaku. Výborná občanská vybavenost, obchody, služby v docházkové vzdálenosti. Vysoká poptávka po bydlení v této lokalitě představuje skvělou investici. Dům se nachází v přímém sousedství lesů a CHKO Český kras. Jedná se o mimořádně krásné místo k bydlení s příjemnými sousedy.

Dům je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce dle jím stanovených kritérií.

  • PRODÁNO
  • Užitná plocha 268 m2, pozemek 1283 m2
  • Bazén, sauna, garáž pro 2 auta. Luxusní vybavení

Fotogalerie

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová Reality
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

© Pavla Temrová Reality 2019