Luxusní vila
Černošice u Prahy

Exkluzivní nabídka precizně realizované, nízkoenergetické vily z roku 2010
užitná plocha 268 m2, pozemek 1283 m2, venkovní bazén, sauna, garáž pro 2 auta

Prodej vily, Černošice
ul.
 Měsíční, 22 min. od metra 

Cena:         PRODÁNO

Ukazatel energetické náročnosti: B (velmi úsporná) PENB
Termín nastěhování 1.12.2019   |      PŮDORYS

Při vstupu do vily procházíme prosluněnou vstupní halou s dostatkem úložných prostor. V přízemí je technická místnost, prádelna, sauna se sprchou, oddělené wc, moderní kuchyně vybavená spotřebiči Bosch s jídelnou a vzdušnou, otevřenou dispozicí, na kterou navazuje prostorná obývací část se vstupem na terasu a do zahrady. Obývací část je částečně zapuštěna do terénu a nabízí přímý kontakt se zahradou. Atmosféru dokonalé pohody dotváří krb. Moderním, proskleným schodištěm vcházíme do druhého podlaží, kde se nachází druhá z koupelen, posilovna a 4 obytné místnosti, které jsou orientovány na jih do zahrady.

Nadčasová vila z roku 2010 pochází z dílny ATX architekti. Byla realizována s důrazem na kvalitu a citlivý výběr použitých materiálů. Interiér je sladěn do posledního detailu. Masivní dřevěné podlahy (exotické dřevo merbau), dřevěná okna (meranti), dveře, veškeré vybavení bylo zhotoveno na míru dle návrhu architekta. Interiéru obývací  a jídelní části dominují plochy ušlechtilého dřeva (palisandr).

Nemovitost prověřena inspektorem - Technický průkaz: ANO

Zahrada byla rovněž realizována architektem, je zavlažována automaticky z vlastní studny (vrt 30 metrů). Zapuštěný, vyhřívaný bazén technologie Desjoyaux má rozměry 7x3,5x1,2 metru. V domě je obecní vodovod i kanalizace. Vytápění je řešeno úsporným kondenzačním kotlem, radiátory, fancoily, elektrické topné rohože. Centrální vysavač v domě. V celém domě jsou instalovány venkovní předokenní žaluzie, které plní i bezpečnostní úlohu, v domě je alarm.

Žádaná lokalita v krásné přírodě u Prahy

Výborná občanská vybavenost, obchody, služby v docházkové vzdálenosti. Vysoká poptávka po bydlení v této lokalitě představuje skvělou investici. Dům se nachází v přímém sousedství lesů a CHKO Český kras. Jedná se o mimořádně krásné místo k bydlení s příjemnými sousedy.

Dopravní spojení:

Metro B (Smíchovské nádraží) - 22 min. autem
Nádraží Černošice - 15 min. chůze
Vlak Černošice - Smíchovské nádraží - 16 min.

Dům je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Info o ceně u RK. Pro více informací kontaktujte makléře. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat dům nejvýhodnější nabídce.

  • Užitná plocha 268 m2, pozemek 1283 m2
  • Venkovní bazén technologie Desjoyaux
  • Sauna, garáž pro 2 auta
  • Nová obchodně-komerční centrum Vráž 7 minut chůze
  • Skvělá dostupnost na metro, 15 min. chůze od vlaku.
  • Kvalitní vybavení, luxusní interiéry zhotovené na míru

KLIKNĚTE PRO DALŠÍ PŮDORYSY

FOTOGALERIE

Click and drag the image to zoom in

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová Reality
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

© Pavla Temrová Reality 2018