Vily Hvězdárna

Exkluzivní nabídka prodeje 4 moderních vil (typ dvojvily) z roku 2019
užitná plocha 184 m2, pozemky o rozloze 413-515 m2

Vily Hvězdárna, Velká Chuchle
Více na: www.vilyhvezdarna.cz

Ulice Bochníčkova, Velká Chuchle, Praha 5

Po vstupu do domu procházíme prosluněnou halou s dostatkem úložných prostor, která navazuje na obývací a kuchyňskou část s jídelnou, které jsou částečně zapuštěny do terénu a nabízí tak přímý kontakt se zahradou. Možnost instalace krbu v obývací části. V přízemí se nachází úložná komora/spíž, wc, prádelna a garáž pro 1 auto s technickým zázemím pro kotel. Prosluněným schodištěm vstupujeme do vyššího podlaží, kde je největší ložnice se šatnou a koupelnou, ve které je sprcha, bidet, wc a 2 umyvadla. V nejvyšším podlaží jsou 2 místnosti, rodinná koupelna, ve které je prostorná vana, sprcha, 2 umyvadla, bidet a wc. V koupelně je velkoformátové zrcadlo a okno, což ji krásně projasňuje. Dále je zde samostatná šatna (komora).

Kvalitní vybavení

Kvalitní plastová okna zn. Gealan s izolačními trojskly a nadstandardní povrchovou úpravou, venkovní elektricky ovládané žaluzie na všech oknech, vysoce odolné vinylové podlahy, videotelefon, podlahové topení v koupelnách, stropy výšky 2,7 – 2,9 m, bezfalcové dveře zn. Sapeli se zesílenou zárubní a výškou 2,2 m. Sanitární keramika zn. Laufen, vodovodní baterie Hansgrohe. Vytápění je řešeno úsporným plynovým kondenzačním kotlem zn. De Dietrich.
PENB - vily 1P,2P      PENB - vily 1L,2L

Velká Chuchle - lokalita, kterou si zamilujete

Jedná se o klidnou a opravdu krásnou lokalitu, příroda, zeleň, unikátní výhledy, možnosti k procházkám a trávení volného času. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. Děti ocení několik dětských hřišť v blízkosti i okolí. V docházkové vzdálenosti je Chuchelský háj, lesní ZOO, Park zdraví, Slavičí údolí, lesní cesty a cyklostezky. V obci je velmi pěkná, nově opravená škola a školka situovaná uprostřed přírody, dále je zde obchod, restaurace, pošta, knihovna vše je v docházkové vzdálenosti.

Skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy, na letiště a na strategické výpadovky. Přímo na konci ulice Bochníčkova se nachází Zastávka MHD (Mrkosova), která nabízí přímé spojení na metro Smíchovské nádraží. Další spojení s centrem Prahy zajišťuje vlak.

Všechny domy jsou plně dokončeny. Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Pokud hledáte bydlení v krásné a klidné lokalitě, přesto na dosah ruky od centra Prahy, domluvte si prohlídku.

  • Užitná plocha 184m2, rozloha pozemků: 413-515 m2
  • Krásné, klidné okolí, příroda, odpočinkové zóny
  • Kvalitní zařizovací předměty, nadstandardní úprava
  • Centrum Nový Smíchov - 10 min. autem
  • 10 minut na metro Smíchov, MHD (Mrkosova) v místě

půdorysy vil -  1L   1P   2L   2P

FOTOGALERIE (interiéry v přípravě)

pokračování níže

FOTOGALERIE - pokračování

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová Reality
Certifikovaná realitní makléřka
Specialista na Velkou Chuchli a Prahu 5
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045
.

© Pavla Temrová Reality 2019