Prodej bytu 2+KK
Praha 3 - Žižkov


Byt 2+KK po celkové rekonstrukci, cihla, OV, 3.NP ze 6, výtah
Žižkov, Praha 3, ul. Žerotínova, 10 min. od metra A
PRODÁNO

10.1.2020   

Prodej atraktivního bytu 2+KK, OV, po kompletní rekonstrukci   prodáno

Moderní, metropolitní byt splňuje nároky na vlastnické i nájemní bydlení. 3.NP (ze 6) s výhledem na žižkovské bulváry a alej vzrostlých stromů. V domě je výtah. Byt je po kompletní rekonstrukci, nové podlahy, elektřina v mědi, vodovodní a kanalizační stoupačky v plastu, vlastní plynový kotel, etážové topení, podlahové vytápění v koupelně a chodbě. Nízké náklady na provoz.

Prostorná obývací a jídelní část (29 m2) s orientací na SZ, ložnice (12m2) s orientací na SV, vstupní chodba (5 m2) s vestavěnou šatní skříní a věšáky. Koupelna (4 m2) – sprchový kout, wc, prostor pro pračku a sušičku. Prosklenná stěna z luxfer mezi obývákem a ložnicí, nad níž je instalována elektrická zatemňovací roleta na dálkové ovládání.

V domě proběhla výměna oken a stoupaček. Aktuálně se připravuje rekonstrukce střechy, na kterou má dům zajištěny prostředky z vlastních zdrojů. Ve fondu oprav je 2,2 mil. V dalších krocích se plánuje výměna výtahu a výstavba sklepních kójí. Sklepy budou doměřeny k jednotkám a budou připsány do nového prohlášení vlastníka, čímž byt získá dalších 2,5 m2.

Žádaná lokalita v blízkosti centra Prahy, 7 minut chůze od parků Parukářka a Pražačka. Výborná občanská vybavenost, obchody, služby, lékárna, poliklinika, školy, školky, pošta, bankomat, městský úřad, veřejná zeleň, nové sportovní centrum s bazénem, vše v pěší vzdálenosti. Přímo za domem vede cyklostezka pod Vítkovem. Vysoká poptávka po nájemním bydlení v lokalitě = atraktivní investice! Byt je možné pronajímat za 18 tisíc + energie.

Dopravní spojení:
Metro A (Flora, Želivského) - 10 min.

PENB nebyl dodán, proto uvádíme "G". Byt je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací kontaktujte makléře.

  • Byt po celkové rekonstrukci v blízkosti centra Prahy
  • Bohatá občanská vybavenost, obchody, služby, kavárny a restaurace, sportoviště
  • 10 min. od metra, 7 min. chůze od parku Parukářka, 5 min. chůze od parku Pražačka
  • Dům prošel výměnou oken, vodovodních a kanalizačních stoupaček, další rekonstrukce se chystá

FOTOGALERIE  - pokračování

Exkluzivní zprostředkovatel

Pavla Temrová
Certifikovaná realitní makléřka
info@pavlatemrova.cz
Tel:  602 306 045

clanky

© Pavla Temrová Reality 2020