Byt 1+KK 35 m² + zahrada 75 m²,
Velká Chuchle, ul. Hvězdářská, Praha 5

Rezidenční lokalita

1.NP (ze 4)

zahrada 75 m²

12 min. metro Smíchov


Ul. Hvězdářská, Velká Chuchle, Praha 5, 12 min. od metra Smíchov
Cena:  6.390.000,-Kč         PENB         Domovní poplatky         

Prodej tichého, slunného bytu 1+kk (34,4 m2) + terasa 15 m2 + pečlivě udržovaná zahrada. Celková rozloha zahrady 75 m2. Osobní vlastnictví. Vynikající poloha na konci slepé ulice Hvězdářská uprostřed zeleně. Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně (2009) je unikátní svou architekturou a umístěním v lokalitě Hvězdárna nad dostihovým závodištěm ve Velké Chuchli s překrásnými výhledy na Prahu a Chuchelský háj. Na jaře se celá ulice změní v oázu zeleně a rozkvetlých sakur. Byt působí dojmem útulné venkovské rezidence, přesto je vzdálen jen 10 min. autem od metra Smíchov. (Přímé spojení MHD na metro - zastávka "Mrkosova" 4 min. chůze od domu). 

V ceně bytu je i předplacený pronájem parkovacího stání na 3 roky (od okamžiku koupě) s možností prodloužení pronájmu. V okolí domu jsou i bezplatná parkovací stání pro veřejnost. V domě je kolárna-kočárkárna. Skvěle fungující SVJ hospodaří bez úvěru. Sousedé jsou velmi příjemní.  

Okna bytu směřují do zahrady (JV) a nabízí krásný výhled do zeleně. Promyšlená dispozice - obývací část s kuchyní, moderní kuchyňská linka se spotřebiči, myčka Bosch, trouba, výkonná digestoř s odtahem, lednice s mrazákem. Ložnice je od obývací části oddělena příčkou a její okno směřuje do zahrady.  Zahrada má automatické zavlažování a precizně udržovanou, vzrostlou zeleň. V bytě je klimatizace. V koupelně je vana, wc, umyvadlo, pračka. Přímé spojení s centrem zajišťuje i vlak - 14 min. na Hlavní nádraží. Bezpečná a klidná lokalita. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. V docházkové vzdálenosti je Chuchelský háj, lesní zoo, Park zdraví, Slavičí údolí, cyklostezky podél Vltavy a Berounky. V obci je samoobsluha, kavárna, řeznictví, pošta, knihovna, TJ Sokol, ZŠ Charlotty Masarykové, školka, obvodní lékař i veterina. Cca 1,2 km. od domu vznikla nová obchodní zóna s obchody Lidl, Hornbach, KFC a další se připravují. V blízkém Radotíně (8 min. autem) Billa, Penny, Albert, Teta, lékárny, kino, letní koupání v přírodním biotopu, posilovny, sportovní hala, sauna, bazén. Vřele doporučuji ke spokojenému bydlení i jako investici.

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej realit ve Velké Chuchli
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Sjednejte si prohlídku na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Metro Smíchov - 10 min. autem 

ZŠ, MŠ 10 min. chůze od domu

Obchody a služby - v lokalitě

Cyklostezka, sportovní příležitosti v místě

Praktický lékař - v lokalitě

Dětská hřiště a sportoviště

Víte o někom, kdo hledá bydlení v této lokalitě?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close