Byt 4+KK se zahradou, 1GS v ceně
Velká Chuchle, Praha 5

1. a 2.NP (ze 4)

2 terasy, lodžie, sklep, zahrada, 1 GS

12 min. metro Smíchov

Hvězdářská, Velká Chuchle, Praha 5
Cena: PRODÁNO      PENB       Domovní poplatky     Hospodaření SVJ

Exkluzivní nabídka 2-podlažního bytu 4+KK s terasou, lodžií, sklepem o celkové rozloze 110 m2 + vlastní zahrada 108 m2,  1 garážové stání v ceně.  Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně (2010) je unikátní svou architekturou a polohou v krásné lokalitě nad dostihovým závodištěm s výhledy na Chuchelský háj a Vltavu. Virtuální prohlídka bytu zde:

Byt je umístěn v 1. a 2.NP menšího bytového domu (16 bytů) a byl užíván od r. 2012-2021. Nyní je již vyklizen, připraven pro nové majitele. Po vstupu bezpečnostními dveřmi se ocitáme v chodbě (5,7 m2) s dostatkem úložných prostor, z níž vedou dveře do obytné části, komory a samostatného WC. Následně vcházíme do prostoru kuchyňské a obývací části (35 m2), kterému dominuje rohové okno s výhledem do zahrady. Byt působí vzdušně a čistě. V roce 2020 byly na oknech instalovány nové roletky.  Orientace Z, SV.

Kuchyňská linka je zhotovena z kvalitních materiálů německým kuchyňským studiem, indukční deska, trouba, digestoř s odtahem do komína, mikrovlnná trouba, myčka. Elegantním proskleným schodištěm vycházíme do druhého patra, kde jsou 3 pokoje a koupelna (WC, vana, dvě umyvadla, pračka).  Největší z pokojů (18 m2) má prostornou vestavnou skříň a  lodžii (4,6 m2) s výhledem do zeleně, pokoj (13,6 m2), pokoj (12,5 m2) s terasou (5 m2).  Pokoje jsou neprůchozí.  Hledáte prostorný byt se zahradou s charakterem rodinného domu? Lepší nabídku v Praze nenajdete.  Na jaře se celé okolí a výhledy změní v oázu plnou stromů a vzrostlé zeleně. 

Skvěle fungující SVJ hospodaří bez úvěru a má ve FO naspořeno přes milion. Bezpečná a klidná lokalita, příjemní sousedé.  Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. V docházkové vzdálenosti je Chuchelský háj, lesní zoo, Park zdraví, Slavičí údolí, cyklostezky podél Vltavy a Berounky. V obci je velmi pěkná a v širokém okolí vyhlášená ZŠ Charlotty Masarykové,  školka, samoobsluha, kavárna, řeznictví, pošta, knihovna, TJ Sokol aj. Cca 1,3 km. od domu vznikla nová obchodní zóna s obchody Lidl, Hornbach, KFC a další se připravují. V blízkém Radotíně (8 min. autem) Billa, Penny, Albert, Teta, lékárny, kino, letní koupání v přírodním biotopu, posilovny, sportovní hala, sauna, nový bazén.

Koupi je možné financovat hypotékou, s jejíž vyřízením Vám rádi pomůžeme.  Pokud hledáte prostorný byt v krásné lokalitě, domluvte si prohlídku, kterou Vás s radostí provede:

Podívejte se na kompletní fotogalerie a půdorysy níže


Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej realit ve Velké Chuchli
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Sjednejte si prohlídku na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Metro Smíchov - 10 min. autem 

ZŠ, MŠ 10 min. chůze od domu

Obchody a služby - v lokalitě

Cyklostezka, sportovní příležitosti v místě

Praktický lékař - v lokalitě

Dětská hřiště a sportoviště

Víte o někom, kdo hledá bydlení v této lokalitě?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close