Byt 1+KK 35 m² + zahrada 75 m²,
Velká Chuchle, ul. Hvězdářská, Praha 5

Rezidenční lokalita

1.NP (ze 4)

zahrada 75 m²

12 min. metro Smíchov


Ul. Hvězdářská, Velká Chuchle, Praha 5, 12 min. od metra Smíchov
Cena:  6.490.000,-Kč         PENB         Domovní poplatky         

NOVINKA   Exkluzivní nabídka tichého, prosluněného bytu 1+KK (34,5 m²) s terasou a vlastní zahradou ve výlučném vlastnictví o rozloze (75 m²). Díky vynikající poloze (na konci slepé ulice) je byt nejen tichý ale doslova skrytý v zeleni. Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně (2009) je unikátní svou architekturou a polohou v lokalitě zvané Hvězdárna nad dostihovým závodištěm s panoramatickými výhledy na Chuchelský háj a Vltavu. Na jaře se celé okolí změní v oázu stromů a zeleně.  Byt působí dojmem útulné venkovské rezidence. Vřele doporučuji ke spokojenému bydlení i na investici.  

Okna bytu směřují do zahrady (JV) a je z nich krásný výhled do zeleně. Promyšlená dispozice  - obývací část s kuchyní, moderní kuchyňská linka se spotřebiči (myčka Bosch, trouba, výkonná digestoř, lednice s mrazákem), v bytě je klimatizace. Ložnice je od obývací části oddělena příčkou a i její okno směřuje do zahrady. V koupelně je vana, wc, umyvadlo, pračka.  Zahrada má automatické zavlažování a precizně udržovanou, vzrostlou zeleň.

V domě je společná kolárna-kočárkárna. Skvěle fungující SVJ hospodaří bez úvěru a o dům se řádně stará.  Bezpečná a klidná lokalita, příjemní sousedé.

Dopravní dostupnost a infrastruktura:

4 min. chůze od domu je zastávka MHD "Mrkosova" (bus č. 172), která zajišťuje přímé spojení s metrem Smíchovské nádraží. Autem jste na metru za 12 minut. Cesta vlakem na Hlavní nádraží trvá 14 min. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. V docházkové vzdálenosti je Chuchelský háj, lesní zoo, Park zdraví, Slavičí údolí, cyklostezky podél Vltavy a Berounky. V obci je samoobsluha, kavárna, řeznictví, pošta, knihovna, TJ Sokol, ZŠ Charlotty Masarykové, školka, obvodní lékař, veterina. Cca 1,2 km. od domu vznikla nová obchodní zóna s obchody Lidl, Hornbach, KFC a další se připravují. V blízkém Radotíně (8 min. autem) Billa, Penny, Albert, Teta, lékárny, kavárny, kino, letní koupání v přírodním biotopu, posilovny, sportovní hala, sauna, bazén. 

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej realit ve Velké Chuchli
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Sjednejte si prohlídku na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Metro Smíchov - 10 min. autem 

ZŠ, MŠ 10 min. chůze od domu

Obchody a služby - v lokalitě

Cyklostezka, sportovní příležitosti v místě

Praktický lékař - v lokalitě

Dětská hřiště a sportoviště

Víte o někom, kdo hledá bydlení v této lokalitě?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close