Nabídka

Exkluzivní nabídka moderní vily z r. 2020
Velká Chuchle, Praha 5, ul. Bochníčkova

PŘIPRAVUJEME  |  

Exkluzivní nabídka energeticky úsporné moderní vily se zahradou v nádherné lokalitě Hvězdárna ve Velké Chuchli. Užitná plocha domu je 185 m² vč. garáže + terasa a zahrada. Celková rozloha pozemku je 479 m². Ideální rodinné bydlení, příležitosti k procházkám a trávení volného času, krásná a bezpečná lokalita zasazená v zeleni.  Součást úspěšného developerského projektu Vily Hvězdárna z roku 2020.   ZŠ Charlotty Masarykové, nová školka, obchody, služby, přímé spojení s centrem. Metro 8 min. autem, MHD - Mrkosova (2 min. chůze), přímé vlakové spojení do centra Prahy.

Cena:    20.700.000,-Kč

Slunný byt 1+kk, 34,4 m² se zahradou 75 m²
ul. Hvězdářská, Velká Chuchle, Praha 5

Exkluzivní nabídka tichého, prosluněného bytu 1+KK (34,4 m²) s terasou a vlastní zahradou o rozloze 75 m². Osobní vlastnictví. Díky naprosto fantastické poloze (na konci slepé ulice) je byt nejen tichý ale doslova skrytý v zeleni. Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně (2009) je unikátní svou architekturou a polohou v lokalitě zvané Hvězdárna nad dostihovým závodištěm s panoramatickými výhledy na Chuchelský háj a Vltavu. Na jaře se celé okolí promění v oázu stromů a zeleně. Vřele doporučuji ke spokojenému bydlení i na investici. Přímé spojení na metro autobusem i vlakem. (zastávka MHD je 4 min. chůze.  Klidné bydlení, příjemní sousedé, krásná příroda, cyklostezka podél Vltavy.

Cena:    6. 490.000,- Kč

Krásný byt 3+1 po reko, u Parku přátelství
ul. Vysočanská, Praha 9, metro Prosek

REZERVACE |  Exkluzivní nabídka prostorného a klidného bytu 3+1 s promyšlenou dispozicí a hezkým výhledem do zeleně. Byt o čisté bytové ploše 72 m² + 1,5 m² komora se nachází v panelovém domě po celkové revitalizaci, který je pouhou minutu chůze od Parku přátelství a 7 min. chůze od metra Prosek a Střížkov.  Ačkoliv se se jedná o přízemí, o pocit soukromí se bát nemusíte. V tomto případě se jedná spíše o výhodu.  Dům po obou stranách lemují široké pásy zeleně, díky čemuž si byt zachovává soukromí. Rozsáhlá rekonstrukce bytu v r. 2023 zahrnovala nové elektroinstalace a osvětlení, zbrusu nové omítky a obložkové zárubně. Nová koupelna s vanou a sprchou.  Byt působí spíše jako novostavba, téměř vše, kromě vstupních dveří, je nové.

Cena:    REZERVACE

Slunný byt 2(1)+kk, 46,3 m², balkon, zahrada
ul. K. Konráda, u metra "B" - Českomoravská

Exkluzivní nabídka prodeje slunného bytu 2(1)+KK s balkonem o celkové užitné ploše 46,3 m², z čehož byt je 39,1 m² + balkon 5,5 m² + komora 1,7 m². K domu náleží rozlehlá privátní zahrada. V roce 2019 byla v bytě instalována nová kuchyňská linka včetně nové elektroinstalace. Původní dispozice bytu 1+KK byla výstavbou příčky upravena na 2+KK, díky čemuž vznikla samostatná ložnice s velkou vestavnou skříní, která však nemá okno. Tento hendikep je již promítnut do ceny bytu a lze jej vyřešit úpravou dispozice, kterou si můžete prohlédnout ve fotogalerii.  Vyhledávaná lokalita se skvělou infrastrukturou  jen 5 min. chůze od Galerie Harfa a 7 min. od metra.  

Cena:    PRODÁNO

Krásný byt 2+kk po celkové reko, 52 m²
ul. Lucemburská, 5 min. chůze od metra Flora

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě elegantního bytu 2+KK, OV, 52 m² po celkové rekonstrukci v jedné z nejprestižnějších lokalit v Praze, v ulici Lucemburská na rozhraní Vinohrad a Žižkova, 5 minut chůze od metra "A" Flora a 10 min. chůze od metra "A" Jiřího z Poděbrad. 3. patro (ze 6) v domě s výtahem. Vysoké stropy (2,9 m), nová dřevěná okna z r. 2022. Lokalita se může pochlubit bohatou nabídkou obchodů, služeb a prvotřídní infrastrukturu, OC Atrium Flora - 5 min. chůze od domu, Riegrovy sady, park Parukářka - 10 min. chůze. Vřele doporučuji pro vlastní bydlení i jako skvělou investiční příležitost. S hypotékou Vám rádi pomůžeme.    

Cena:    PRODÁNO

Rezidence Seifertova - prodej 30 bytů v elegantním historickém domě v centru Prahy

Představujeme Vám exkluzivní nabídku bytů v elegantním měšťanském domě v kategorii 1+KK až 3+KK. Projekt Rezidence Seifertova najdete v prémiové lokalitě v srdci pražského Žižkova na adrese Seifertova 499/59 na Praze 3. Historický pavlačový dům  z konce 19. století prochází velkou rekonstrukcí. V nabídce jsou byty po celkové rekonstrukci v kvalitativním standardu novostavby  i před rekonstrukcí ve stavu "shell core" pro zájemce, kteří si chtějí zajistit rekonstrukci po svém. Každý z  bytů má sklep.
Domluvte si prohlídku vzorového bytu po celkové rekonstrukci.

Cena:    od 3,7 mil. Kč za byt 1+kk ve stavu "shell core"/ od 4,2 mil. cena po rekonstrukci

Rezidence Seifertova - prodej 20 bytů v historickém domě v centru Prahy

Exkluzivní nabídka 20  bytů v kategorii 1+KK - 3+KK v projektu Rezidence Seifertova v prémiové lokalitě na pražském Žižkově, Seifertova 499, Praha 3. Historický pavlačový dům prochází kompletní rekonstrukcí a představuje nabídku bytů 1+KK až 3+KK. Výjimečné, kromě kouzelných pavlačí, je, že si v něm můžete koupit byt po celkové rekonstrukci v kvalitativním standardu novostavby NEBO ve stavu "shell core" a zajistit si rekonstrukci po svém. Každý z  bytů má sklep.

Cena:    od 3,7 mil. za byt 1+kk ve stavu "shell core"/ od 4,2 mil. cena po rekonstrukci

Byt 2+1 po celkové reko, Praha 6, Syrská

Exkluzivní nabídka atraktivního, prosluněného bytu 2+1 ve vyhledávané lokalitě Prahy 6 - Veleslavín, který se nachází minutu chůze od metra A - Bořislavka a 8 min. od parku Divoká Šárka. Rozloha bytu je 53 m2 + sklep 1,5 m2.

Panel po revitalizaci, 2. patro (3.NP ze 7), zateplená fasáda, nová plastová okna, nové stoupačky. V r. 2019 byt prošel celkovou rekonstrukcí, má nové rozvody vody a elektřiny (v mědi), nové štuky, repase dřevěných podlah. Nová kuchyňská linka. V domě je výtah.

Možno zakoupit uzamykatelné parkovací stání za 550.000,-Kč (15,5 m2) v OV ve vedlejší ulici na adrese Tobrucká 23 od stejného majitele. (Cena parkingu bez bytu 750.000,-Kč.)

Cena: PRODÁNO

Nový byt 3+KK s terasou a zahradou v moderní vile, projekt Výhledy Beroun, ul. Větrná

Exkluzivní nabídka nově dokončeného bytu 3+KK (byt č. B1) se zahradou v moderní vile, ve které jsou celkem 3 byty. Užitná plocha bytu je 83 m2 a náleží k němu slunná zahrada s terasou o celkové rozloze 243 m2 orientovaná na JZ a Z. V ceně bytu jsou 2 parkovací stání. Byt má privátní vstup do domu z pravé boční části domu a může se pochlubit krásným výhledem do zeleně. Klidná vilová čtvrť, 15 min. chůze od centra, adresa: Větrná č.p. 1042. PENB - B - velmi úsporné

Cena:      PRODÁNO

Stavební pozemek, 806 m², Libuš, Praha 4

Exkluzivně nabízíme atraktivní stavební pozemek 806 m² v klidné rezidenční lokalitě ulice K Tůni / K Lukám, Praha 4 - LibušV blízkosti nové trasy metra D - Libuš,  10 minut chůze od Modřanské rokle.  V Územním plánu je pozemek evidován jako OV (všeobecně obytné) a je vhodný pro výstavbu rodinného domu, dvojdomu nebo bytového domu. Slunná jižní orientace. Pozemek je oplocený a od příjezdové komunikace je oddělen širokým pásem zeleně. Přípojka vody je již vyvedena na pozemek, ostatní sítě - plyn a elektřina se nachází v blízkosti pozemku v příjezdových komunikacích K Tůni, K Lukám. Kanalizaci bude nutné vybudovat pravděpodobně z ulice Na domovině. Realizace přípojek je již na novém vlastníkovi dle jeho stavebního záměru.  

Cena:     PRODÁNO

Prodej RD 5+1, zahrada, garáž + 2 parkingy
Velké Přílepy, Plachtova, 15 min. od metra "A"

Exkluzivní nabídka prodeje prostorného rodinného domu se zahradou a garáží v žádané rezidenční lokalitě Velké Přílepy - 15 min. od metra A - Bořislavka.  Užitná plocha domu 220 m2 (vč. garáže) + zahrada 187 m2, 2 venkovní parkingy, pozemek celkem 318 m2. Klidná lokalita v zástavbě rodinných domů. Ideální bydlení pro rodinu s dětmi, školy, školky, obchody a služby v místě. Pokud hledáte bydlení v příjemné lokalitě s přímým spojením na metro, přijměte pozvání k virtuální prohlídce.  

Cena:    PRODÁNO

Nový byt 4+KK se 3 terasami (46 m2) v moderní vile, projekt Výhledy Beroun, ul. Větrná 

Exkluzivní nabídka prostorného nově dokončeného bytu 4+KK (byt č. D3) v moderní vile, ve které jsou celkem 3 byty. Tento byt je největší z nich a zaujímá celé druhé podlaží vily projektu Výhledy Beroun. Celková užitná plocha bytu je 207,8 m2. K bytu náleží 3 terasy, vlastní samostatná garáž a 1 parkovací stání. Byt má privátní vstup do domu a jsou z něho krásné výhledy do zeleně. Klidná vilová čtvrť, 15 min. chůze od centra, adresa: Větrná, Beroun PENB - B - velmi úsporné. 

Cena:     Prodáno

Byt 2(3)+KK, 66 m², + 16 m² terasa, 1 GSVelká Chuchle, Praha 5, ul. Hvězdářská

Exkluzivní nabídka výjimečného bytu s terasou (16 m²) s panoramatickým  výhledem ve 4. patře atraktivního bytového domu s výtahem. Vzdušný, slunný byt se stropy 4,5 m nabízí unikátní příležitost zvětšit obytný prostor o cca 12 m².  Původní dispozice 2+KK (52 m2)  již byla zvětšena o vestavěnou galerii s ložnicí (+ 14 m²). Byt je v perfektním stavu,  klimatizace, elektrické žaluzie, 1 parking v ceně. Vřele doporučuji k vlastnímu bydlení i na investici. Projekt Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně z roku 2009 v klidné lokalitě zasazené v zeleni, 10 min. od metra Smíchov. 

Cena:     PRODÁNO

Byt 2+KK po celkové reko (2016), ul. Polská, Praha 2, Vinohrady, 55 m2 + sklep 

Exkluzivní nabídka atraktivního bytu 2+KK  v jedné z nejkrásnějších ulic Královských Vinohrad, ul. Polská (2 minuty chůze od Riegrových sadů). OV, cihla, 3. patro, výtah. Byt je po celkové rekonstrukci v r. 2016, která zahrnovala nové štuky v celém bytě, repasi podlah, dveří, nové rozvody vody a elektřiny (v mědi), topení, úsporný elektrokotel, vysoké stropy. Vřele doporučuji k bydlení i jako skvělou investiční příležitost.

Cena:     PRODÁNO

Nový byt 4+KK se 3 terasami (47 m2) v moderní vile, projekt Výhledy Beroun, ul. Větrná 

Exkluzivní nabídka prostorného nově dokončeného bytu 4+KK (byt č. A3) v moderní vile, ve které jsou celkem 3 byty. Tento byt je největší z nich a zaujímá celé druhé podlaží vily "A"  projektu Výhledy Beroun. Celková užitná plocha bytu je 207,8 m2. K bytu náleží 3 terasy, vlastní samostatná garáž a 1 parkovací stání. Byt má privátní vstup do domu a jsou z něho krásné výhledy do zeleně. Klidná vilová čtvrť, 15 min. chůze od centra, adresa: Větrná č.p. 1043.  PENB - B - velmi úsporné. 

PRODÁNO

Nový byt 3+KK s terasou a zahradou v moderní vile, projekt Výhledy Beroun, ul. Větrná

Exkluzivní nabídka nově dokončeného bytu 3+KK (byt č. A2) se zahradou v moderní vile, ve které jsou celkem 3 byty. Užitná plocha bytu je 82 m2 a náleží k němu slunná zahrada s terasou o celkové rozloze 224 m2 orientovaná na JV a V. V ceně bytu jsou 2 parkovací stání. Byt má privátní vstup do domu z pravé boční části domu a může se pochlubit krásným výhledem do zeleně. Klidná vilová čtvrť, 15 min. chůze od centra, adresa: Větrná č.p. 1043. PENB - B - velmi úsporné

PRODÁNO

Pozemek k výstavbě RD, 646 m2 Říčany u Prahy, ul. Pampelišková

Exkluzivní nabídka atraktivního, slunného stavebního pozemku parc. č.  464/90,  Říčany Strašín, 20 min. autem od metra. Rovinatý pozemek o rozloze 646 m2 má obdélníkový tvar a nachází se v klidné části Říčan v nové rezidenční zástavbě v ulici Pampelišková.  Pozemek je částečně oplocený, sítě jsou vyvedeny na hranici pozemku v místní komunikaci (elektřina, plyn, vodovod, kanalizace).

PRODÁNO

Prodej unikátního bytu 2(3)+KK o rozloze 78 m2 + terasa 40 m2 + balkon 6 m2, zahrada,
1 parking, Malvazinky, Praha 5, ul. Xavériova 

Atraktivní byt ve vila-domě v klidné, zelené lokalitě v historické části Malvazinek. V domě z r. 2006 jsou 4 byty, osobní vlastnictví. Byt má krásné vysoké dřevěné dveře, obklady z přírodního mramoru,  podlahové vytápění, klimatizaci, balkon 6 m2 a nádhernou terasu o rozloze 40 m2 s výhledem na město a do zeleně, která je jako stvořená pro letní posezení a relaxaci.  K bytu náleží  spoluvlastnický podíl k privátní zahradě (399 m2). S hypotékou Vám rádi pomůžeme.

PRODÁNO

Prodej bytu 3+KK, 72 m2 + 12 m2 vestavěné patro, sklep, zahrada, Břevnov, Praha 6, ul. Šlikova

Exkluzivní nabídka slunného, tichého bytu s úžasnou atmosférou v srdci Břevnova, 3. patro historického domu (bez výtahu), který prošel v r. 2013 celkovou, citlivou rekonstrukcí a jsou v něm pouze 4 byty. Pokud hledáte bydlení s geniem loci v klidné a mimořádně krásné lokalitě, přijměte pozvání k virtuální prohlídce.

PRODÁNO

Exkluzivní nabídka výjimečného mezonetu 4+KK se zahradou, 1GS, sklep, terasa, lodžie
ul. Hvězdářská, Praha 5 - Velká Chuchle

Prostorný mezonetový byt 4+kk o rozloze 110 m2, terasa, lodžie, sklep, 1 GS. K bytu  
náleží vlastní zahrada 108 m2. Prestižní projekt Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně z r. 2010
Umístění v 1. a 2. NP  menšího bytového domu na konci slepé ulice v zeleni.  Klidné bydlení s charakterem rodinného domu v žádané lokalitě. Vřele doporučujeme! 

PRODÁNO

2+1, balkon, DV, cihla, 55 m2, Veleslavín,
ul. Na Petřinách, Praha 6, metro 10 min. chůze

Exkluzivní nabídka elegantního bytu 2+1 po rekonstrukci ve 2. patře perfektně udržovaného cihlového domu, který je po celkové revitalizaci. 
Rozloha:  byt 49 m2 + balkon 4,4 m2 + sklep 1,5 m2.  Klidné bydlení s výhledem do zeleně.  10 min. chůze od metra Petřiny a 15 min. od Obory Hvězda.  Krásné okolí!

PRODÁNO

3+kk, OV, 65 m2, panel po revitalizaci, lodžie
ul. Levského, Modřany, u Modřanské rokle

Exkluzivní nabídka bytu 3+kk v panelovém domě po kompletní revitalizaci. Byt sám je ve stavu před celkovou rekonstrukcí a nabízí tak příležitost rekonstrukce dle vlastních představ bez kompromisů.  Rozloha bytu je 62 m2 + 3 m2 lodžie.  Byt se nachází v 1.NP a má pěkný výhled do zeleně.  Klidná lokalita v blízkosti nově budovaného metra "D".  

PRODÁNO

2+kk, balkon, parkovací stání, cihla, OV, 64 m2
Hvězdářská, Velká Chuchle, prestižní lokalita!

Exkluzivní nabídka slunného bytu 2+kk v projektu Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně. Rozloha bytu je 59 m2 + 4,6 m2 balkon, 1 parkovací stání v podzemní garáži v ceně.  Byt je umístěn ve 2.NP komorního bytového domu a má krásný výhled do zeleně a na město.  Žádaná lokalita v zeleni, 10 min. od metra Smíchov. MHD (bus) 3 min. chůze

PRODÁNO

3+kk, panel, DV, 56 m2 po celkové rekonstrukci Karlín, Invalidovna, krásné okolí

Exkluzivní nabídka slunného bytu 3+kk po celkové rekonstrukci u metra Invalidovna. Panel, 3. patro z 4, DV se splacenou anuitou, bezproblémové parkování před domem. Atraktivní rezidenční lokalita, výhled do parku, ul. Molákova, Karlín

PRODÁNO

3+kk, parking, 2 terasy, cihla, OV, komora

Na Panském, Rudná, 10 min. od metra Zličín

Exkluzivní nabídka hezkého slunného bytu 3+kk po kompletní rekonstrukci, celková rozloha 70 m2, 3.NP, parkovací stání, cihlový dům z roku 2001. Klidná, rezidenční lokalita, ul. Na Panském, Rudná u Prahy, 10 min. od metra Zličín.

PRODÁNO

Exkluzivní nabídka slunného bytu 3+1 s unikátním výhledem na Prahu a Kunratický les.  Praha 4 - Krč

Byt 3+1 (4+kk) o čisté bytové ploše 76,19 m2 + 6 m2 lodžie + sklepní kóje. Byt po celkové rekonstrukci se nachází 7. patře (8.NP) panelového domu po revitalizaci. Klidné bydlení (2 byty na patře!). V blízkosti plánované stanice metra D "Nemocnice Krč".

PRODÁNO    

Exkluzivní nabídka výjimečného bytu 2+kk s balkonem, užitná plocha 64 m2, Praha 5 - Velká Chuchle

Exkluzivní nabídka krásného bytu 2+kk o rozloze 58 m2 + balkon 5 m2, 1 garážové stání v prestižním projektu Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně - Velká Chuchle. Byt je umístěn ve 2.NP menšího bytového domu, který je situován na konci slepé ulice v zeleni a nabízí klidné bydlení s nádherným výhledem. Luxusní lokalita!

PRODEJ POZASTAVEN

Exkluzivní nabídka moderních vil ve Velké Chuchli, Praha 5, ul. Bochníčkova (kompletně dokončeno)

Vily Hvězdárna II - pokračování úspěšného developerského projektu Vily Hvězdárna přináší 4 právě dokončené dvojvily v nádherné lokalitě Hvězdárna ve Velké Chuchli. Užitná plocha domů 185 m2, pozemky 388-479 m2. Skvělá dostupnost do centra. Metro 8 min. autem, MHD, vlak

PRODÁNO    

Exkluzivní nabídka moderní, kompletně dokončené vily, Praha 5, Velká Chuchle, ul. Bochníčkova

Vily Hvězdárna - 2. etapa úspěšného developerského projektu Vily Hvězdárna ve Velké Chuchli, Praha 5. Tato nabídka představuje vilu "4P", užitná plocha domu 185 m2, pozemek: 388m2. Skvělá dostupnost do centra. Metro 8 min. autem, MHD, vlak

PRODÁNO     

Exkluzivní nabídka moderní, kompletně dokončené vily, Praha 5, Velká Chuchle, ul. Bochníčkova

Vily Hvězdárna - 2. etapa úspěšného developerského projektu Vily Hvězdárna ve Velké Chuchli, Praha 5. Tato nabídka představuje vilu "3P", užitná plocha domu 185 m2, pozemek: 448 m2. Skvělá dostupnost do centra. Metro 8 min. autem, MHD, vlak

PRODÁNO      

Exkluzivní nabídka moderní vily 5+kk se zahradou, Černošice u Prahy, ul. Erbenova

Exkluzivní nabídka moderní vily z roku 2013, užitná plocha 232 m2, pozemek 957m2, krásná zahrada, garáž pro 2 auta. Vyhledávaná lokalita 23 min. od metra Smíchovské nádraží, přímé spojení vlakem do centra Prahy. CHKO Český kras

PRODÁNO

Moderní nadčasová vila, Černošice, bazén, sauna, pozemek celkem 1284 m2

Nadčasová vila z roku 2010 byla realizována s důrazem na kvalitu a citlivý výběr použitých materiálů. Užitná plocha 268 m2. Interiér i exteriér z rukou architekta. Masivní dřevěné podlahy merbau, všechno vybavení bylo zhotoveno na míru. Krásné okolí, žádaná lokalita, obchody a služby 7 min. chůze.

PRODÁNO

1   2   3   4   5