PAVLA TEMROVÁ

Realitní investorka, Autorka a Osobní realitní makléřka

Chcete také Vy
prodat svoji nemovitost skvěle?

Co říkají klienti? 


"Realitní makléřku Pavlu Temrovou doporučuji svým nejlepším přátelům, je vzácným klenotem ve světě nemovitostí. Můžete se naprosto spolehnout na profesionální, spolehlivý a úspěšný prodej nemovitosti, který zdaleka překoná Vaše očekávání."

I.P. Hoffmann

prodej a pronájem domu a bytu, Praha 6

„Spolupráce s realitní makléřkou Pavlou Temrovou při prodeji mého bytu byla nadstandartní nejenom po profesionální stránce, ale hlavně i lidská. Vše proběhlo naprosto bez problému a pro další prodej či nákup bych si už nevybral nikoho jiného než právě paní Temrovou. Nejlepší realitní makléřka. Děkuji Vám za vše."

Ing. Milan Štaud

prodej bytu, Praha 9

"Byli jsme naprosto spokojeni s realitním servisem, který paní Temrová poskytuje. Pokud chcete prodat svoji nemovitost, neváhejte svěřit prodej právě jí. Je to člověk s lidským přístupem, je profesionální, dokáže se vším poradit a zajistí kompletně vše, co je potřeba k úspěšnému prodeji. Děkujeme a určitě doporučujeme všem!"

Manželé Běťákovi

prodej bytu, Praha 9

"Paní Temrová mi byla velkou oporou při prodeji bytu v Praze. Zajistila kompletní servis od začátku do úspěšného konce, tak, že jsem nebyla nucena jakkoliv se o prodej starat. Vše vyřídila na profesionální úrovni a její služby ráda doporučím. Zároveň velmi oceňuji její lidský přístup!"

Veronika Valášková

prodej bytu, Praha 14

"Děkujeme za Vaše skvělé realitní služby a mimořádný přístup. Vážíme si Vaší pohotovosti a hlavně toho, že jste nám dala možnost náš sen vlastního bydlení zrealizovat. Viděli jsme nejlepší profesionální a příjemný servis, který jsme mohli dostat jen od autorky Realitní kuchařky :-)"

Pavel Daniš

koupě bytu, Praha 9

"Ke splnění svého snu jsem potřeboval prostor, který by byl šitý na míru pro mé podnikání. Při výběru a nákupu nové prodejny mi Pavla Temrová poskytla cenné rady, které mi ušetřily čas i peníze. Velice rád doporučím, aby bylo více spokojených klientů, jako jsem já."

Petr Větrovský

majitel Hanák Home Design

TĚŠÍ MĚ, ŽE SI CENÍTE OSOBNÍHO
PŘÍSTUPU A KOMPLETNÍHO SERVISU


„Za svůj život jsem prodával či kupoval více nemovitostí. Několikrát jsem využil služeb realitního makléře. Před prodejem našeho chuchelského domu jsme řešili, jaký přístup zvolit a s kým spolupracovat. Rozhodnutí, využít služeb realitky a spolupracovat s makléřkou, která svůj business vystavěla sama, díky své chytrosti a pracovitosti a její úspěch spočívá na ní a několika málo spolupracovnících, byl správný. Pavla nám poskytla komplexní servis. Od realistického pohledu na hodnotu nemovitosti, přes najití reálného kupce, po zajištění všech právních a souvisejících činností. Samozřejmostí je i průběžné informování a ochota poskytnout servis v oblastech, které u makléře pracujícího pro velkou realitku opravdu nedostanete. Pavlu vřele doporučuji a Pavlo, nebylo to naposledy, co jsme společně spolupracovali, to mi věř, tedy, budeš-li i Ty chtít :-)"

Ing. Kamil Souček

prodej RD, Velká Chuchle, Praha 5

"V době, kdy jsme plánovali vstup na pražský realitní trh jako prvodevelopeři, se nám dostala do rukou publikace P. Temrové - Realitní kuchařka. Tato kniha byla pro nás velice inspirativní, a proto jsme neváhali její autorku obratem požádat o konzultaci. Následně nám p. Temrová zpracovala rešerše vybraných lokalit v Praze, kde jsme plánovali zakoupit pozemky a zahájit výstavby bytových domů. Uvedené studie obsahovaly špičkově zpracované tržní potenciály vybraných lokalit a tato strukturovaná data pro nás byla významným vodítkem při přípravě marketingových komunikací a prodejních materiálů našich realitních produktů.

Též jako nezávislý realitní makléř nám p. Temrová zajišťovala pomoc s prodejem bytových i nebytových jednotek v našich projektech. Zde musíme vyzdvihnout její individuální prozákaznický přístup, který plně koresponduje s posláním naší společnosti. Pavla Temrová je skutečný profesionál v oblasti znalosti tržní hodnoty jednotlivých pražských lokalit a pro developery i prodejce realit má spolupráce s ní vysokou přidanou hodnotu. Dnes můžeme hrdě říci, že Pavla Temrová stála u zrodu našeho developerského úspěchu v Praze a za to jí patří velký dík." 

Ladislav Apfelthaler

Ing. Radim Vaněk IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Divize IP INVEST

"Pavlu Temrovou jsem oslovila ohledně prodeje bytu na základě doporučení od kamaráda a mohu s klidným svědomím říci, že to bylo v tomto ohledu nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Její profesionalita je nesporná, navíc ale přistupuje ke svým klientům velmi mile, empaticky a dokáže výborně reagovat na individuální potřeby klientů i případné komplikace během celého procesu. Velmi oceňuji propracovanost, flexibilitu a rychlost, s jakou se ujala prezentace mého bytu; připravenost a pečlivý výběr potenciálních kupců a následnou podporu během zdlouhavého a poměrně složitého procesu přípravy smluv a dalšího papírování.

Krom toho mi pomohla zorientovat se v řešení prodeje bytu vázaného několika hypotékami, díky její profesionalitě i ve vztahu ke kupujícím to ve výsledku urychlilo prodej a mně ušetřilo nemalé peníze na poplatcích, které bych bez její intervence musela zaplatit. S P. Temrovou jsme byly v kontaktu od prvního setkání až do finálního připsání prodejní ceny na můj účet. Dnes vím, že bych nezvládla prodat byt sama, jak jsem původně plánovala. Díky této zkušenosti mohu a budu Pavlu Temrovou doporučovat každému, kdo se chystá prodat nebo koupit nemovitost. Jsem velmi ráda, že mi osud přihrál do cesty právě ji :-)"

Ing. Dana Dobiášová

prodej bytu, Praha 4

"Na jaře roku 2020 jsem se rozhodl, že si koupím „na důchod" dům v Černošicích, kde bydlí můj syn s vnoučaty a také mnoho mých přátel. Byl jsem pochopitelně velmi opatrný, ale paní Temrová již v telefonu působila velmi slušně a profesionálně. Dohodli jsme si schůzku a prohlídku domu. Velmi dobrý dojem pokračoval. Vše, co jsem potřeboval a chtěl vědět, jsem se dozvěděl. Dostal jsem i profesionálně zpracovaný posudek o stavu domu, což mě velmi uklidnilo. Dnes bydlím v domě asi rok a všechny informace, které jsem od paní Temrové dostal, byly pravdivé a nic mi nebylo zatajeno. Pro mě to byl po mnoha zkušenostech s lidovými vypravěči zázrak, který byl doprovázen i milým úsměvem. Dnes se usmívám i já!"


Ing. František Šimek

RD Černošice

JE MI CTÍ, ŽE MĚ DOPORUČUJETE SVÝM PŘÁTELŮM A RODINĚ


"Výborná, rychlá a profesionální spolupráce. Paní Temrovou doporučujeme všem, kteří chtějí, aby jejich realitní transakce proběhla hladce. Děkujeme :-)

Manželé Nedvídkovi

prodej bytu, Praha 4

"Velmi rádi se připojujeme k uvedeným recenzím na práci realitní makléřky Pavly Temrové. Prodej našeho bytu i následnou koupi další nemovitosti zvládla naprosto profesionálně, skvěle připravená a orientovaná ve svém oboru. Její přístup, ochota, vynikající komunikace jsou opravdu nadstandardní. Jsme velmi rádi, že jsme při řešení tohoto složitého problému potkali právě ji. Jednoznačně ji můžeme doporučit."

Manželé Baloghovi

prodej bytů, Praha 9 a Praha 10

"Výborná, profesionální, rychlá spolupráce při prodeji mého bytu. Paní Pavla Temrová vše zařídila k mé velké spokojenosti. Vždy byla ochotná odpovídat na všechny mé dotazy a při všech jednáních byla vždy skvěle připravena. Pokud hledáte realitního makléře, určitě doporučuji paní Pavlu Temrovou. :-)"

Jaroslava Včalová

prodej bytu, Praha 4

"Paní Temrová mě od začátku naší spolupráce nadchla svou profesionalitou a všeobecným přehledem v oboru. Koupila jsem si její knihu Realitní kuchařka a navštívila její kurz, kde se mi můj první dojem jen potvrdil. Děkuji Pavle za cenné rady a odborné konzultace. Vřele Vás doporučuji svým přátelům a kolegům, kdykoli se někdo zmíní o nemovitostech."

Lucie Vychodilová

Praha 13

"Pani Temrová je profesionál v každom slova zmysle, je vždy kompetentná a pohotová. Hned pri prvom stretnutí som cítil, že jej môžem dôverovať. A moju dôveru nesklamala. Veci rieší s istotou a zapálením pre svoju prácu. Bol som nadmieru spokojný s rýchlosťou sprostredkovania predaja bytu, ktorý navyše prebehol za presne tú sumu, ktorú som požadoval. Pani Temrová je tiež veľmi flexibilná, na mojom predaji nebolo všetko štandardné ale nakoniec šla aj operatíva hladko a úspešne. Veľká vďaka pani Temrová! Všetkým odporúčam!"

Ing. Fedor Furnadžiev

prodej bytu, Praha 6

"Pavlu Temrovou jsem si vybral pro prodej svého bytu a jsem moc rád, že jsem vybral právě ji. Celý proces prodeje proběhl velice hladce a profesionálně, od první společné prohlídky bytu až po právní služby a samotné předání bytu novému vlastníkovi. S radostí tak mohu služby paní Temrové v oblasti realit doporučit každému, kdo se rozhodne prodat nemovitost a hledá spolehlivého a profesionálního realitního makléře, který mu s prodejem nemovitosti pomůže".

Michal Sádecký

prodej bytu, Velká Chuchle, Praha 5

"Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši trpělivost a snahu nám vyjít ve všem vstříc. Vaše jednání bylo opravdu příkladné a stojí za veliké poděkování. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci."

Manželé Brixíovi

prodej bytu Praha 9,  Vysočany

"S oslovením Pavly Temrové jsem neváhala ani minutu. Bydlíme dlouhodobě v zahraničí, a proto pro nás bylo velmi důležité svěřit prodej našeho domu někomu 100% spolehlivému. Pavlu znám dlouhá léta a její přístup ke své práci, její odhodlanost dělat věci jinak - poctivě - mě dokonale přesvědčil. Dostali jsme to nejlepší, "All inclusive" servis, od perfektní přípravy, nafocení a prezentace nemovitosti, přes zařizování veškeré dokumentace, až k úpěšnému prodeji. Pavla je skutečná profesionálka, ve svém oboru je vzácnou výjimkou! Vřele a s klidným svědomím ji doporučuji všem svým přátelům. A tobě Pavlo ještě jednou velmi děkuji!"

MgA. Vlaďka Pustějovská

prodej RD, Praha 6

"Hodnotím paní Temrovou z pozice kupujícího jedině na 1*, za velice profesní, nicméně přátelský a vstřícný přístup. Počínaje prohlídkou nemovitosti, kde jsme obdrželi veškerou možnou informaci, přes maximální pomoc v rámci řešení nečekaných komplikací, časovou flexibilnost a velice rychlé předání bytu. Děkujeme!"

Lara Sharif

Praha 5

PIŠTE, VOLEJTE, JSEM TU PRO VÁS


Pavla Temrová

Certifikovaná realitní makléřka
Osvědčený obchodník s realitami
Autorizace Ministerstva pro místní rozvoj ČR (66-042-M)
Hvězdářská 508/29, Praha 5, Velká Chuchle

+420 602 306 045

info@pavlatemrova.cz

PROFESNÍ OSVĚDČENÍ A CERTIFIKACE