PAVLA TEMROVÁ

Realitní investorka, Autorka a Osobní realitní makléřka

REALITY JSOU NAŠE SRDCOVKA


Radost, klid a bezpečí pro mé klienty

Jmenuji se Pavla a pomohu Vám s řešením jakékoliv životní situace, která se týká prodeje a koupě nemovitostí. Jsem osobní realitní makléřka. Zakládám si na obchodně přátelských vztazích a důvěře, protože to vede k pochopení Vašich potřeb a k dlouholeté spolupráci. Většinu obchodů získávám na doporučení spokojených klientů, čehož si nesmírně vážím. 

Spolu prodáme Váš byt či dům se skvělým výsledkem a bez stresu! 

V pražských realitách jsem od roku 2005. Na začátku byla příležitost být u vzniku tisíců nových bytů po celé Praze a možnost učit se od špiček v oboru realit. 10 let bylo mé jméno spojeno s developerskou společností FINEP, kterou jsem i mediálně zastupovala. Pocitově mě to ale táhlo více k přímému obchodu a k řešení potřeb konkrétních lidí.

Spokojený klient je pro mě nejlepší odměna

Od roku 2015 pracuji jako certifikovaná realitní makléřka. Realitní řemeslo ale není jen o cihlách, hypotékách a vzdělávání se. Je to práce o lidech a o hledání cest, jak propojit často i odlišné představy a pomoci Vám úspěšně dojít do cíle.  Každý obchod je jiný a nese sebou i jistou dávku stresu, který si zamlouvám já :-) Je jedno, zda prodáváte byt nebo vilu, ráda Vám pomůžu. Nic nečekejte a kontaktujte mě, jsem tady pro Vás. 

Jaká je práce v realitách?        

Pracuji v souladu s novým Realitním zákonem (č. 39/2020 Sb)


MŮJ TÝM O bezproblémový průběh celé realizace a příjemnou spolupráci se stará Pavla Temrová, nezávislá realitní specialistka a osobní realitní  makléřka. 15 let zkušeností v pražských realitách k Vašim službám.  

Autorka knihy a podcastu Realitní kuchařkaVšechny smlouvy jsou připraveny každému klientovi na míru právními experty. Bezpečná úschova financí je samozřejmost.

Advokátní kancelář JUDr. Ilony Černochové
Advokátní kancelář Mgr. Ivany Sládkové
O profesionální fotky a videa se stará kreativní tým složený z fotografů, kameramanů pod taktovkou kreativního ředitele s dvacetiletou praxí z nadnárodních reklamních agentur.

Pierpaolo Andrenelli, AlbatrossCube.com (ENG, DE, IT, ESP)Ondřej je zkušený nezávislý specialista na financování bydlení. Pro kupující klienty zajišťuje finance za těch nejlepších podmínek s hladkým průběhem celého procesu. 

Ondřej Hájek, hypo specialista, certifikace ČNB ( 9 let zkušeností )
 Komplexní služby v oblasti úspor energií a dotačního poradenství. Zpracování povinných dokumentů v rámci stávající legislativy jako je Energetický audit, PENB a Energetický posudek pro klienty zajišťuje.

Ing. Pavel Kuča, Energetický specialistaInspekce není povinná, ale vřele ji doporučuji. Nemovitost prověřená nezávislým expertem působí na kupujícího lépe a současně chrání prodávajícího před hrozbou skrytých vad, za které nese odpovědnost po dobu 5 let po prodeji.

Spolupracujeme s desítkami realitních makléřů a investorů po celé ČR. Najdeme vám kupce i v kupce sena. Unikátní databáze pro párování poptávek vznikla ze čtenářské základny realitního bestselleru, který má v současné chvíli přes 20 tisíc čtenářů.
O všeobecnou pohodu a slunce v duši celého týmu a klientů se starají profesionální společníci a hvězdy sociálních sítí - Láďa a Máňa.
Jak probíhá spolupráce se mnou? Zavolejte mi na tel: 602 306 045 nebo se mrkněte zde


Zajímají Vás reality? Nenechte si ujít knihu Realitní kuchařka 

Realitní kuchařka již od roku 2012 představuje první a bezpečný krok k vlastnímu bydlení nebo k moudré investici do nemovitostí. Doprovází ji kurzy, semináře a realitní podcast. Přáním Realitní kuchařky je stát se Vaším přítelem a majákem na rozbouřeném moři realit, se kterým budete o krok napřed a v bezpečí. Nejnovější verze knihy k objednání zde.

KONTAKT


Pavla Temrová

Certifikovaná realitní makléřka
Osvědčený obchodník s realitami
Autorizace Ministerstva pro místní rozvoj ČR (66-042-M)
Hvězdářská 508/29, Praha 5, Velká Chuchle

+420 602 306 045

info@pavlatemrova.cz