Nabídka pronájem

Pronájem krásného bytu 2+KK s balkonem a parkingem 14 min. od metra, Barrandov

PRONAJATO  |    Krásný  nový byt 2+KK ve 4.NP rezidence  Kaskády Barrandov z roku 2023 na adrese  Náměstí Olgy Scheinpflugové 1293/4, Praha 5.  Celková užitná plocha bytu je 56 m² a náleží k němu balkon (6 m²) a 1 parkovací stání v podzemní garáži. Kromě sedačky je byt zcela vybaven a připraven ihned k nastěhování. V ložnici je manželská postel a prostorná šatní skříň. V kuchyni je plně vybavená kuchyňská linka (myčka, mikrovlna, indukce vč. nádobí, trouba, lednice s mrazákem). V koupelně je vana se sprchovací zástěnou, smart pračka se sušičkou.  Tato nabídka je určena pouze k dlouhodobému pronájmu zájemcům, kteří jsou schopni doložit své příjmy a reference na předchozího pronajímatele.  Elektřina bude přehlášena na nájemníka

Cena: 20.000,-Kč/měsíc + 2.000 parkovací stání v podzemní garáži (není povinné) Domovní poplatky: 4.500,Kč (zúčtovatelné poplatky za 2 osoby)

Pronájem moderního bytu 2+kk po celkové rekonstrukci, Praha 3, Žižkov, ul. Žerotínova

Klidný byt 2+kk, 50 m2 v měšťanském domě mezi parky Parukářka a Pražačka v širším centru Prahy, obchody a služby, zeleň, MHD. Byt je nabízen k dlouhodobému pronájmu a je zařízen novým nábytkem. Metro A, C 10 min.

PRONAJATO