Nabídka

.

Pronájem moderního bytu 2+kk po celkové rekonstrukci
Praha 3, Žižkov, ul. Žerotínova

Klidný byt 2+kk, 46 m2 v měšťanském domě mezi parky Parukářka a Pražačka v širším centru Prahy, obchody a služby, zeleň, MHD. Byt je nabízen k dlouhodobému pronájmu a je zařízen zcela novým nábytkem. Metro A, C 10 min.

Cena:  18 tis. vč. poplatků + energie, vratná kauce 40 tis.

Pronajato

Pronájem RD 4+kk, zahrada, balkon, terasa, garáž
Velká Chuchle, ul. Hvězdářská

(Nabídka v přípravě) Stylový řadový RD s unikátním výhledem na Prahu a zalesněné kopce Chuchelského háje. Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně z roku 2009. Užitná plocha domu 124 m2 + zahrada 114 m2 + terasa 7 m2 + balkon 4 m2. Krásná lokalita, klidné bydlení. Metro Smíchovské nádr. 10 min. autem, MHD v místě.

Ceny:  32 tis. + poplatky cca 4 tis., kauce 2 měsíce       

Připravujeme

Pronájem RD 4+kk s garáží a se zahradou a garáží
Velká Chuchle, ul. Hvězdářská

Stylový řadový rodinný dům s unikátním výhledem na Prahu a zalesněné kopce Chuchelského háje. Krásná lokalita nabízí klidné bydlení a velmi dobrou dostupnost do centra. Metro Smíchovské nádraží 10 min. autem, MHD v místě. Dům je součástí projektu Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně z roku 2009.

PRONAJATO     

Detail nabídky

Světlý byt 2+1, OV, 52 m2, ul. Syrská, Praha 6

Byt po kompletní rekonstrukci, 2. patro s výtahem v domě po revitalizaci. Neprůchozí, prosvětlené pokoje s orientací na JV. Kuchyňská linka s myčkou, sporák s varnou deskou, lednice. V obytných místnostech jsou dubové parkety, zbytek dlažba. Koupelna s vanou, wc samostatné, vestavěné skříně.

Cena:  16.900,-Kč + 2000,-Kč poplatky + elektřina

Detail nabídky

Exkluzivní nabídka pronájmu bytu 3+kk, Velká Chuchle
ul. Hvězdářská, balkon, parking, PENB: C

Atraktivní byt v projektu Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně z roku 2010 ve Velké Chuchli. 2.NP ze 3 v domě s výtahem. Podlahová plocha bytu 76 m2 + 8 m2 balkón se vstupem z obýváku a ložnice. Klidné bydlení v zeleni, panoramatický výhled na Chuchelský háj a Vltavu. Přímé spojení na metro Smíchovské nádraží.

Cena:       PRONAJATO

Detail nabídky

Tichý, slunný byt 2+kk po rekonstrukci, 4. patro, výtah
OV, cihla, ul. Budějovická, Praha 4

Tichý, slunný byt po celkové rekonstrukci, užitná plocha 44 m2, sklep, 3. patro s okny na JZ, výhled do zeleně. Dům má novou fasádu a je zateplen, střecha po rekonstrukci, výtah. Obchody a služby DBK v docházkové vzdálenosti, metro Budějovická 7 min. chůze. Žádaná lokalita, špičková infrastruktura.

Cena:  PRONAJATO     VIDEOPROHLÍDKA       

Detail nabídky

1   2   3   4   5

facebook      youtube   blog

 

© Pavla Temrová Reality 2020     |      Ochrana osobních údajů