PAVLA TEMROVÁ

Realitní investorka, Autorka a Osobní realitní makléřka

Certifikáty a odborná způsobilost

Pracuji v souladu s novým Realitním zákonem (č. 39/2020 Sb)Radost, klid a bezpečí pro mé klienty

Pomohu Vám s řešením jakékoliv životní situace, která se týká koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitostí. V pražských realitách jsem od roku 2005. Zakládám si na obchodně přátelských vztazích a důvěře. Protože to vede k pochopení potřeb klientů a k dlouholeté spolupráci. Spokojený klient je pro mě radost. 

Věřím ve spolehlivost, čestnost a lidský přístup, který dokáže odlehčit i složitější situace při prodeji nemovitostí. Většinu obchodů realizuji na základě doporučení spokojených klientů, čehož si nesmírně vážím.

Spolu prodáme Váš byt či dům se skvělým výsledkem a bez stresu, ten si zamlouvám já :-)

V pražských realitách jsem 16 let. Na začátku byla příležitost být u vzniku tisíců nových bytů po celé Praze a možnost učit se od špičkových expertů na reality. Deset let bylo mé jméno spojeno s developerskou společností FINEP, kterou jsem i mediálně zastupovala. Pocitově mě to ale táhlo více k přímému obchodu, vyjednávání a řešení potřeb konkrétních klientů.

Spokojený klient je pro mě nejlepší odměna 

V roce 2015 jsem se proto rozhodla nabídnout své služby jako osobní realitní makléř. Tato práce se mi stala velkou srdcovkou.  Realitní řemeslo ale není jen o cihlách, hypotékách a vzdělávání se, ale hlavně o klientech a o hledání cest, jak propojit jejich představy a pomoci jim dojít do cíle. Své postřehy jsem pro Vás sepsala tady. 


MŮJ TÝM O bezproblémový průběh celé realizace a příjemnou spolupráci se stará Pavla Temrová, nezávislá realitní specialistka. 16 let zkušeností v pražských realitách k Vašim službám a užitku. Můj příběh (audio)

Autorka knihy Realitní kuchařkaVšechny smlouvy jsou připraveny každému klientovi na míru právními experty. Bezpečná úschova financí je samozřejmost.

Advokátní kancelář JUDr. Ilony Černochové
Advokátní kancelář Mgr. Ivany Sládkové
O profesionální fotky a videa se stará kreativní tým složený z fotografů, kameramanů pod taktovkou kreativního ředitele s dvacetiletou praxí z nadnárodních reklamních agentur.

Pierpaolo Andrenelli, AlbatrossCube.com (ENG, DE, IT, ESP)Ondřej je zkušený nezávislý specialista na financování bydlení. Pro kupující klienty zajišťuje finance za těch nejlepších podmínek s hladkým průběhem celého procesu.

Ondřej Hájek, hypo specialista, certifikace ČNB ( 9 let zkušeností )
 Komplexní služby v oblasti úspor energií a dotačního poradenství. Zpracování povinných dokumentů v rámci stávající legislativy jako je Energetický audit, PENB a Energetický posudek pro klienty zajišťuje.

Ing. Pavel Kuča, Energetický specialistaInspekce není povinná, ale vřele ji doporučuji. Nemovitost prověřená nezávislým expertem působí na kupujícího lépe a současně chrání prodávajícího před hrozbou skrytých vad, za které nese odpovědnost po dobu 5 let po prodeji.

Spolupracujeme s desítkami realitních makléřů a investorů po celé ČR. Najdeme vám kupce i v kupce sena. Unikátní databáze pro párování poptávek vznikla ze čtenářské základny realitního bestselleru, který má v současné chvíli přes 20 tisíc čtenářů.
O všeobecnou pohodu a slunce v duši celého týmu a klientů se starají profesionální společníci a hvězdy sociálních sítí - Láďa a Máňa.
Chcete vědět, jak konkrétně probíhá spolupráce se mnou? Detailní popis najdete zde


Zajímají Vás reality? Nenechte si ujít knihu Realitní kuchařka

Realitní kuchařka již od roku 2012 představuje první a bezpečný krok k vlastnímu bydlení nebo k moudré investici do nemovitostí, která Vám bude dělat radost.  Doprovází ji semináře a realitní podcast. Přáním Realitní kuchařky je být Vám majákem na rozbouřeném moři realit, se kterým budete v bezpečí a o krok napřed. Nejnovější verzi knihy si můžete objednat ZDE.

KONTAKT


Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte mě. 
Těším se :-)

Pavla Temrová

Certifikovaná realitní makléřka
Osvědčený obchodník s realitami
Autorizace Ministerstva pro místní rozvoj ČR (66-042-M)
Hvězdářská 508/29, Praha 5, Velká Chuchle

+420 602 306 045

info@pavlatemrova.cz