Reality jsou naše srdcovka

Jmenuji se Pavla Temrová
a jsem osobní realitní makléřka

Věřím ve spolehlivost, čestnost a lidský přístup, který dokáže odhlehčit i složitější situace při prodeji nemovitostí. Většinu obchodů realizuji na základě doporučení spokojených klientů, se kterými jsem v uplynulých letech spolupracovala při koupi, prodeji či pronájmu nemovitostí. Můj příběh..

15 let zkušeností v pražských realitách

Na začátku byla příležitost být u vzniku a prodeje tisíců bytů po celé Praze a možnost učit se od špičkových odborníků na reality. Deset let bylo mé jméno spojeno s developerskou skupinou Finep, kterou jsem i mediálně zastupovala.

Práce v realitách není jen o cihlách a hypotékách ale o empatii a ochotě neustále se vzdělávat. Je to řemeslo jako každé jiné. Poctivé řemeslo potřebuje srdce a ochotu nést osobní odpovědnost.

Prodej nebo koupě střechy nad hlavou je významný životní okamžik. Vyberte si na této cestě zkušeného realitního makléře, který Vám pomůže uhrát skvělý prodejní výsledek a provede Vás bezpečně do úspěšného konce.

certifikovany-realitni-makler-praha

Potřebujete poradit? Kontaktujte mě
T
el: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz


Spolupracující partneři

Najdeme vám kupce i v kupce sena. Unikátní databáze pro párování poptávek vznikla ze čtenářské základny knihy Realitní kuchařka, která má v současné chvíli přes 20 tisíc čtenářů. Spolupracujeme s desítkami realitních makléřů po celé ČR.


.

Všechny smlouvy připravujeme každému klientovi na míru.
Právní služby pro nás zajištují renomovaní specialisté:

- Advokátní kancelář JUDr. Ilony Černochové
- Advokátní kancelář Mgr. Ivany Sládkové

.


Finanční služby. Hypotéky, úvěry, poradenství. Kupujícím pomůžeme zajistit výhodné financování nemovitostí prostřednictvím našich partnerů hypotečních expertů. Spolupracujeme se všemi bankami na trhu.


Advokátem přijaté finanční prostředky jsou po celou dobu advokátní úschovy složeny na zvláštním bankovním účtu advokáta, zcela oddělené i od jiných finančních prostředků advokáta, a to včetně těch, které jsou případně předmětem jiné advokátní úschovy.


Inspekce není povinná, ale prodávajícím ji vždy doporučuji udělat. Nemovitost prověřená nezávislým expertem působí na kupujícího lépe a současně chrání prodávajícího před hrozbou skrytých vad, za které nese odpovědnost po dobu 5 let po prodeji.


O profesionální nafocení a prodejní videa se stará kreativní tým složený z vlastního fotografa a kameramana s dvacetiletou praxí z reklamních agentur. Máme skvělé vybavení a techniku, jsme rychlí a časově flexibilní.


Prostřednictvím našeho švýcarského partnera Paris Lifestyle International GmbH máme přístup do poptávek zahraničních investorů z celého světa, kteří hledají nové podnikatelské i investiční příležitosti v rezidenčním i komerčním sektoru.


© Pavla Temrová Reality 2019       |        Ochrana osobních údajů

Hvězdářská 508/29, 159 00, Praha 5 Velká Chuchle, tel.: +420 602 306 045, email: pavla@pavlatemrova.cz