Představení

Jmenuji se Pavla Temrová
a pracuji jako nezávislá realitní makléřka

Věřím ve spolehlivost, čestnost a lidský přístup, který dokáže odhlehčit i složitější situace, se kterými se lze potkat při prodeji nemovitostí. Pokaždé poctivě usiluji o maximální prodejní výsledek.

15 let zkušeností v pražských realitách

Na začátku byla příležitost být u vzniku a prodeje tisíců bytů po celé Praze a možnost učit se od špičkových odborníků na reality. Deset let bylo mé jméno spojeno s developerem Finep.

Realitní marketing a komunikace s lidmi mě vždy bavila, ale ještě víc mě přitahoval obchod a možnost pomáhat lidem dosahovat úspěšného prodeje osobně a mít nad obchody plnou kontrolu.
A tak jsem se stala nezávislou realitní makléřkou.

Těší mě pracovat na doporučení a mít s klienty hezký vztah postavený na důvěře

Prodej střechy nad hlavou je významný životní okamžik. Vyberte si na této cestě zkušeného realitního makléře, který vám pomůže uhrát skvělý prodejní výsledek a provede vás bezpečně do úspěšného konce.

arrow

Máte nějaké otázky? Volejte tel: 602 306 045 nebo napište na info@pavlatemrova.cz

Partnerská spolupráce

.
Unikátní poptávková databáze vznikla ze čtenářské základny Realitní kuchařky, která má přes 20 tisíc čtenářů. Jsme ve spojení s desítkami realitních makléřů po celé ČR s přesahem do jejich poptávek. Pomůžeme Vám najít kupce i v kupce sena. .

O profesionální fotky, videoprohlídky, rozhovory, přelety dronem se stará kreativní tým Realitní služby PT pod značkou AlbatrossCube. Máme vlastní techniku a skvělé vybavení, díky čemuž jsme rychlí a časově flexibilní.

.
Všechny smlouvy jsou šity na míru každému klientovi individuálně. Právní služby pro nás zajištuje renomovaná advokátní kancelář Mgr. Ivany Sládkové.
.

Advokátem přijaté finanční prostředky jsou po celou dobu advokátní úschovy složeny na zvláštním bankovním účtu advokáta, zcela oddělené i od jiných finančních prostředků advokáta, a to včetně těch, které jsou případně předmětem jiné advokátní úschovy.

Hypotéky, úvěry, poradenství. Kompletní finanční služby. Kupujícím pomůžeme zajistit výhodné financování nemovitostí prostřednictvím našich partnerů hypotečních expertů. Spolupracujeme se všemi bankami na trhu.

facebook   twitter   youtube   blog

© Pavla Temrová Real Estate 2018       |        Ochrana osobních údajů

Pavla Temrová, Hvězdářská 508/29, 159 00, Praha 5 Velká Chuchle, tel.: +420 602 306 045, email: pavla@pavlatemrova.cz