Reality jsou naše srdcovka

Jmenuji se Pavla Temrová
a jsem nezávislá realitní makléřka

Věřím ve spolehlivost, čestnost a lidský přístup, který dokáže odhlehčit i složitější situace, se kterými se lze potkat při prodeji i nákupu nemovitostí. Pokaždé poctivě usiluji o maximální prodejní výsledek.

15 let zkušeností v pražských realitách

Na začátku byla příležitost být u vzniku a prodeje tisíců bytů po celé Praze a možnost učit se od špičkových odborníků na reality. Deset let bylo mé jméno spojeno s developerskou skupinou Finep, kterou jsem i mediálně zastupovala.

Realitní marketing a komunikace mě vždy bavila, ale víc mě přitahoval přímý obchod a možnost pomáhat lidem dosahovat jejich cílů osobně. A tak jsem se stala realitní makléřkou.

Těší mě pracovat na doporučení a mít s klienty hezký vztah postavený na důvěře

Prodej střechy nad hlavou je významný životní okamžik. Vyberte si na této cestě zkušeného realitního makléře, který vám pomůže uhrát skvělý prodejní výsledek a provede vás bezpečně do úspěšného konce.

certifikovany-realitni-makler-praha

Potřebujete poradit? Zavolejte nebo napište, tel: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz


Partneři

Najdeme vám kupce i v kupce sena. Unikátní poptávková databáze vznikla ze čtenářské základny knihy Realitní kuchařky, která má v současné chvíli přes 20 tisíc čtenářů. Jsme ve spojení s desítkami realitních makléřů po celé ČR s přesahem do jejich poptávek.


.

Všechny smlouvy připravujeme každému klientovi na míru.
Právní služby pro nás zajištují renomovaní specialisté:

- Advokátní kancelář Mgr. Ivany Sládkové
- Advokátní kancelář JUDr. Ilony Černochové
.


Advokátem přijaté finanční prostředky jsou po celou dobu advokátní úschovy složeny na zvláštním bankovním účtu advokáta, zcela oddělené i od jiných finančních prostředků advokáta, a to včetně těch, které jsou případně předmětem jiné advokátní úschovy.


Inspekce není povinná, ale prodávajícím ji vždy doporučuji udělat. Nemovitost prověřená nezávislým expertem působí na kupujícího lépe a současně chrání prodávajícího před hrozbou skrytých vad, za které nese odpovědnost po dobu 5 let po prodeji.


O profesionální fotky, videoprohlídky, rozhovory, přelety dronem se stará kreativní tým Realitní služby PT pod značkou AlbatrossCube. Máme vlastní profesionální techniku a skvělé vybavení, díky čemuž jsme rychlí a časově flexibilní.


Prostřednictvím našeho švýcarského partnera Paris Lifestyle International GmbH máme přístup do poptávek zahraničních investorů z celého světa, kteří hledají nové podnikatelské i investiční příležitosti v rezidenčním i komerčním sektoru.


Finanční služby. Hypotéky, úvěry, poradenství. Kupujícím pomůžeme zajistit výhodné financování nemovitostí prostřednictvím našich partnerů hypotečních expertů. Spolupracujeme se všemi bankami na trhu.

facebook   twitter   youtube   blog

© Pavla Temrová Reality 2018       |        Ochrana osobních údajů

Pavla Temrová, Hvězdářská 508/29, 159 00, Praha 5 Velká Chuchle, tel.: +420 602 306 045, email: pavla@pavlatemrova.cz