Reality jsou naše srdcovka

Radost, klid a bezpečí

Věřím ve spolehlivost, čestnost a lidský přístup, který dokáže odhlehčit i složitější situace při prodeji nemovitostí, protože byty nejsou rohlíky. Většinu obchodů realizuji na základě doporučení spokojených klientů, čehož si nesmírně vážím.

Díky osobně prožitým zkušenostem vám pomůžu uhrát vyšší počet bodů a projít nástrahami realitního trhu bezpečně a bez starostí.

Spolu prodáme váš byt či dům se skvělým výsledkem 

V pražských realitách jsem 15 let. Na začátku byla příležitost být u vzniku a prodeje tisíců bytů po celé Praze a možnost učit se od špičkových expertů. Deset let bylo mé jméno spojeno s developerskou skupinou Finep, kterou jsem i mediálně zastupovala.

Spokojený klient je pro mě radost

Od roku 2012 pracuji jako nezávislý realitní makléř. Tato práce mě moc baví, je pestrá a stále se posouvá kupředu. Realitní řemeslo není jen o cihlách, hypotékách a vzdělávání se, ale hlavně o lidech a o hledání cest, jak propojit jejich představy a pomoci jim dojít do cíle. Své postřehy jsem sepsala tady. Aktuální rozhovor se mnou najdete tady.

Bude mi ctí pomoci vám v tak výjimečné životní situaci, jako je prodej nemovitosti a osobně se postarám o to, aby všechno proběhlo na jedničku.


Náš tým

O bezproblémový průběh celé realizace a příjemnou spolupráci se stará Pavla Temrová, nezávislá realitní specialistka.
15 let zkušeností v pražských realitách k Vašim službám. Můj příběh
- Autorka knihy Realitní kuchařka

Všechny smlouvy jsou připraveny každému klientovi na míru
právními experty. Bezpečná úschova financí je samozřejmost.

- Advokátní kancelář JUDr. Ilony Černochové
- Advokátní kancelář Mgr. Ivany Sládkové

O profesionální fotky a videa se stará kreativní tým PT složený z fotografa, kameramana a kreativního ředitele s dvacetiletou praxí z nadnárodních reklamních agentur.
- Pierpaolo Andrenelli, I-AlbatrossCube (ENG, DE, IT, ESP)

Finanční služby šité na míru certifikovanými specialisty. Překonáme a vylepšíme téměř jakoukoli konkurenční nabídku. Kupujícímu zajistíme výhodnou hypotéku, spolupracujeme se všemi bankami na trhu.
- Michal Hořánek (12 let zkušeností), ROCKWELL Finance s.r.o.

Komplexní služby v oblasti úspor energií a dotačního poradenství.
Zpracování povinných dokumentů v rámci stávající legislativy jako je Energetický audit, PENB a Energetický posudek pro klienty zajišťuje
- Ing. Pavel Kuča, Energetický specialista

Inspekce není povinná, ale vřele ji doporučuji. Nemovitost prověřená nezávislým expertem působí na kupujícího lépe a současně chrání prodávajícího před hrozbou skrytých vad, za které nese odpovědnost po dobu 5 let po prodeji.

Spolupracujeme s desítkami realitních makléřů a investorů po celé ČR. Najdeme vám kupce i v kupce sena. Unikátní databáze pro párování poptávek vznikla ze čtenářské základny realitního bestselleru, který má v současné chvíli přes 20 tisíc čtenářů.

Prostřednictvím našeho švýcarského partnera máme přístup do poptávek investorů z celého světa, kteří hledají nové podnikatelské i investiční příležitosti v rezidenčním i komerčním sektoru.


Potřebujete poradit? Kontaktujte mě
T
el: + 420 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

facebook      youtube   blog

© Pavla Temrová Reality 2019       |        Ochrana osobních údajů

Hvězdářská 508/29, 159 00, Praha 5 Velká Chuchle, tel.: +420 602 306 045, email: pavla@pavlatemrova.cz