Reality jsou naše srdcovka

Radost, klid a bezpečí

Věřím ve spolehlivost, čestnost a lidský přístup, který dokáže odhlehčit i složitější situace při prodeji nemovitostí. Většinu obchodů realizuji na základě doporučení spokojených klientů, se kterými jsem v uplynulých letech spolupracovala při koupi, prodeji či pronájmu nemovitostí. Můj příběh..

Společně prodáme Váš byt či dům s lepším výsledkem 

V pražských realitách jsem 15 let. Na začátku byla příležitost být u vzniku a prodeje tisíců bytů po celé Praze a možnost učit se od špičkových expertů. Deset let bylo mé jméno spojeno s developerskou skupinou Finep, kterou jsem i mediálně zastupovala.

Díky svým osobně prožitým zkušenostem Vám pomůžu uhrát větší počet bodů a projít nástrahami realitního trhu bezpečně a v pohodě.

Spokojený klient je pro mě nejvíc

Od roku 2012 pracuji jako nezávislý realitní makléř. Má práce mě velmi baví, je pestrá, dynamická  a stále se posouvá kupředu.  Realitní řemeslo není jen o cihlách a hypotékách ale o empatii a ochotě neustále se vzdělávat. Své postřehy jsem sepsala tady.

Je mi velkou ctí pomáhat lidem v tak výjimečné životní situaci, jako je prodej či nákup bydlení a z principu chci, aby vše proběhlo na jedničku a všichni  na tyto chvíle vzpomínali v dobrém.


Partneři

Spolupracujeme s desítkami realitních makléřů a investorů po celé ČR. Najdeme vám kupce i v kupce sena. Unikátní databáze pro párování poptávek vznikla ze čtenářské základny realitního bestselleru, který má v současné chvíli přes 20 tisíc čtenářů.


.

Všechny smlouvy připravujeme každému klientovi na míru.
Právní služby pod taktovkou renomovaných specialistů:

- Advokátní kancelář JUDr. Ilony Černochové
- Advokátní kancelář Mgr. Ivany Sládkové

.


.

Finanční služby, úvěry a poradenství ušijí na míru certifikovaní finanční specialisté. S jejich pomocí překonáme a vylepšíme téměř jakoukoli konkurenční nabídku. Nejvýhodnější hypotéka = perfektní orientace v produktech všech bank na trhu.
- ROCKWELL Finance s.r.o., Michal Hořánek (12 let zkušeností)

.


Advokátem přijaté finanční prostředky jsou po celou dobu advokátní úschovy složeny na zvláštním bankovním účtu advokáta, zcela oddělené i od jiných finančních prostředků advokáta, a to včetně těch, které jsou případně předmětem jiné advokátní úschovy.


Inspekce není povinná, ale prodávajícím ji vždy doporučuji udělat. Nemovitost prověřená nezávislým expertem působí na kupujícího lépe a současně chrání prodávajícího před hrozbou skrytých vad, za které nese odpovědnost po dobu 5 let po prodeji.


O profesionální nafocení a prodejní videa se stará kreativní tým složený z vlastního fotografa a kameramana s dvacetiletou praxí z reklamních agentur. Máme skvělé vybavení a techniku, jsme rychlí a časově flexibilní.


Prostřednictvím našeho švýcarského partnera Paris Lifestyle International GmbH máme přístup do poptávek zahraničních investorů z celého světa, kteří hledají nové podnikatelské i investiční příležitosti v rezidenčním i komerčním sektoru.


Potřebujete poradit? Kontaktujte mě
T
el: + 420 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

© Pavla Temrová Reality 2019       |        Ochrana osobních údajů

Hvězdářská 508/29, 159 00, Praha 5 Velká Chuchle, tel.: +420 602 306 045, email: pavla@pavlatemrova.cz