Reality jsou naše srdcovka

Jmenuji se Pavla Temrová
a jsem nezávislá realitní makléřka

Věřím ve spolehlivost, čestnost a lidský přístup, který dokáže odhlehčit i složitější situace, se kterými se lze potkat při prodeji i nákupu nemovitostí. Pokaždé poctivě usiluji o maximální prodejní výsledek.

15 let zkušeností v pražských realitách

Na začátku byla příležitost být u vzniku a prodeje tisíců bytů v Praze a příležitost učit se od špičkových odborníků na reality. Deset let bylo mé jméno spojeno s developerskou skupinou Finep, kterou jsem i mediálně zastupovala.

Realitní marketing a komunikace mě vždy bavila, ale víc mě přitahoval přímý obchod a možnost pomáhat lidem dosahovat jejich cílů osobně. A tak jsem se stala realitní makléřkou.

Těší mě pracovat na doporučení a mít s klienty hezký vztah postavený na důvěře

Prodej střechy nad hlavou je významný životní okamžik. Vyberte si na této cestě zkušeného realitního makléře, který vám pomůže uhrát skvělý prodejní výsledek a provede vás bezpečně do úspěšného konce.

arrow

Máte nějaké dotazy?
Volejte: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz

Spolupracující partneři

.

Všechny smlouvy připravujeme každému klientovi na míru.
Právní služby pro nás zajištují renomované advokátní kanceláře:

- Advokátní kancelář Mgr. Ivany Sládkové
- Advokátní kancelář JUDr. Ilony Černochové
.

Najdeme vám kupce i v kupce sena. Unikátní poptávková databáze vznikla ze čtenářské základny knihy Realitní kuchařky, která má v současné chvíli přes 20 tisíc čtenářů. Jsme ve spojení s desítkami realitních makléřů po celé ČR s přesahem do jejich poptávek.

Prostřednictvím našeho švýcarského partnera Paris Lifestyle International GmbH spravujeme poptávky zahraničních investorů z celého světa, kteří hledají nové podnikatelské i investiční příležitosti v rezidenčním, obchodním i administrativním sektoru.

O profesionální fotky, videoprohlídky, rozhovory, přelety dronem se stará kreativní tým Realitní služby PT pod značkou AlbatrossCube. Máme vlastní profesionální techniku a skvělé vybavení, díky čemuž jsme rychlí a časově flexibilní.

Advokátem přijaté finanční prostředky jsou po celou dobu advokátní úschovy složeny na zvláštním bankovním účtu advokáta, zcela oddělené i od jiných finančních prostředků advokáta, a to včetně těch, které jsou případně předmětem jiné advokátní úschovy.

Hypotéky, úvěry, poradenství. Kompletní finanční služby. Kupujícím pomůžeme zajistit výhodné financování nemovitostí prostřednictvím našich partnerů hypotečních expertů. Spolupracujeme se všemi bankami na trhu.

facebook   twitter   youtube   blog

© Pavla Temrová Real Estate 2018       |        Ochrana osobních údajů

Pavla Temrová, Hvězdářská 508/29, 159 00, Praha 5 Velká Chuchle, tel.: +420 602 306 045, email: pavla@pavlatemrova.cz