Reality jsou naše srdcovka

Jmenuji se Pavla Temrová
a jsem osobní realitní makléřka

Věřím ve spolehlivost, čestnost a lidský přístup, který dokáže odhlehčit i složitější situace při prodeji nemovitostí. Většinu obchodů realizuji na základě doporučení spokojených klientů, se kterými jsem v uplynulých letech spolupracovala při koupi, prodeji či pronájmu nemovitostí. Můj příběh..

15 let zkušeností v pražských realitách

Na začátku byla příležitost být u vzniku a prodeje tisíců bytů po celé Praze a možnost učit se od špičkových odborníků na reality. Deset let bylo mé jméno spojeno s developerskou skupinou Finep, kterou jsem i mediálně zastupovala.

Od roku 2012 pracuji jako nezávislý realitní makléř. Realitní řemeslo není jen o cihlách a hypotékách ale o empatii a ochotě neustále se vzdělávat. Poctivé řemeslo potřebuje srdce a ochotu nést osobní odpovědnost.

Prodej nebo koupě střechy nad hlavou je významný životní okamžik. Vyberte si na této cestě zkušeného realitního makléře, který Vám pomůže uhrát skvělý prodejní výsledek a provede Vás bezpečně do úspěšného konce.

certifikovany-realitni-makler-praha

Potřebujete poradit? Kontaktujte mě
T
el: 602 306 045, info@pavlatemrova.cz


Spolupracující partneři

Najdeme vám kupce i v kupce sena. Unikátní databáze pro párování poptávek vznikla ze čtenářské základny knihy Realitní kuchařka, která má v současné chvíli přes 20 tisíc čtenářů. Spolupracujeme s desítkami realitních makléřů po celé ČR.


.

Všechny smlouvy připravujeme každému klientovi na míru.
Právní služby pro nás zajištují renomovaní specialisté:

- Advokátní kancelář JUDr. Ilony Černochové
- Advokátní kancelář Mgr. Ivany Sládkové

.


.

Finanční služby, úvěry a poradenství pro nás zajišťují certifikovaní finanční specialisté. S jejich pomocí překonáme a vylepšíme téměř jakoukoli konkurenční nabídku. Protože nejvýhodnější hypotéka vyžaduje perfektní orientaci v produktech všech bank na trhu.
- ROCKWELL Finance s.r.o., Michal Hořánek (12 let zkušeností)

.


Advokátem přijaté finanční prostředky jsou po celou dobu advokátní úschovy složeny na zvláštním bankovním účtu advokáta, zcela oddělené i od jiných finančních prostředků advokáta, a to včetně těch, které jsou případně předmětem jiné advokátní úschovy.


Inspekce není povinná, ale prodávajícím ji vždy doporučuji udělat. Nemovitost prověřená nezávislým expertem působí na kupujícího lépe a současně chrání prodávajícího před hrozbou skrytých vad, za které nese odpovědnost po dobu 5 let po prodeji.


O profesionální nafocení a prodejní videa se stará kreativní tým složený z vlastního fotografa a kameramana s dvacetiletou praxí z reklamních agentur. Máme skvělé vybavení a techniku, jsme rychlí a časově flexibilní.


Prostřednictvím našeho švýcarského partnera Paris Lifestyle International GmbH máme přístup do poptávek zahraničních investorů z celého světa, kteří hledají nové podnikatelské i investiční příležitosti v rezidenčním i komerčním sektoru.


© Pavla Temrová Reality 2019       |        Ochrana osobních údajů

Hvězdářská 508/29, 159 00, Praha 5 Velká Chuchle, tel.: +420 602 306 045, email: pavla@pavlatemrova.cz