Osobní

realitní služba

Zkušenosti klientů

"Pani Temrová je profesionál v každom slova zmysle, je vždy kompetentná a pohotová. Hned pri prvom stretnutí som cítil, že jej môžem dôverovať. A moju dôveru nesklamala. Veci rieší s istotou a zapálením pre svoju prácu. Bol som nadmieru spokojný s rýchlosťou sprostredkovania predaja bytu, ktorý navyše prebehol za presne tú sumu, ktorú som požadoval. Pani Temrová je tiež veľmi flexibilná, na mojom predaji nebolo všetko štandardné ale nakoniec šla aj operatíva hladko a úspešne. Veľká vďaka pani Temrová! Všetkým odporúčam!"

 

Ing. Fedor Furnadžiev, prodej bytu Praha 6

"S oslovením Pavly Temrové jsem neváhala ani minutu. Bydlíme dlouhodobě v zahraničí, a proto pro nás bylo velmi důležité svěřit prodej našeho domu někomu 100% spolehlivému. Pavlu znám dlouhá léta a její přístup ke své práci, její odhodlanost dělat věci jinak - poctivě - mě dokonale přesvědčil. Dostali jsme za to "All inclusive" servis, od perfektní přípravy, nafocení a prezentace nemovitosti, přes zařizování veškeré dokumentace, až k úpěšnému prodeji. Pavla je skutečná profesionálka, ve svém oboru je vzácnou výjimkou! Vřele a s klidným svědomím ji doporučuji všem svým přátelům. A tobě Pavlo ještě jednou velmi děkuji!"

vladka

 

MgA. Vlaďka Pustějovská, prodej domu Praha

"Cením si Vaší schopnosti dotahovat věci do konce, profesionálního přístupu a ochoty hledat nová řešení i ve chvíli, kdy je jednodušší jít jinou cestou. Příjemná spolupráce se skvělým prodejním výsledkem, kterou rád doporučuji dále."

Marian Lukáč, prodej bytu Praha 5

"Pavla naší rodině pomohla prodat rodinný dům a pozemek v Praze. Perfektní zkušenost, velký profesionál a 100% spolehlivá. Mám už zkušenost s realitkou a nebyla špatná, ale po těchto zkušenostech musím říci, že není nad osobní přístup konkrétního člověka, který pracuje pro vlastní firmu a čiší z něho nadšení. Rozdíl je obrovský."

L. Svátek, Praha 5, projektant

"Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši trpělivost a snahu nám vyjít ve všem vstříc. Vaše jednání bylo opravdu příkladné a stojí za veliké poděkování. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci."

Manželé Brixíovi, prodej bytu Praha 9 - Vysočany

"Můžete se naprosto spolehnout na profesionální, spolehlivou a úspešnou realizaci, která zdaleka překoná Vaše očekávání. Doporučuji svým nejlepším přátelům. Paní Pavla Temrová je vzácný klenot ve světě nemovitostí."

5487
I.P. Hoffmann, prodej domu Praha západ

"Ke splnění svého snu jsem potřeboval prostor, který by byl šitý na míru pro mé podnikání. Při výběru a nákupu nové prodejny mi Pavla Temrová poskytla cenné rady, které mi ušetřily čas i peníze. Velice rád doporučím, aby bylo více spokojených klientů, jako jsem já."

petr vetrovsky

Petr Větrovský, majitel Hanák Home Design s.r.o., Praha

"Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, Pavla Temrová je nejlepší realitní makléřka v Praze, kterou znám. Dosáhli jsme skvělého prodejního výsledku a cítili jsme se v bezpečí. Oceňuji velkou pracovitost, pečlivost, dotahuje věci do konce. Kontakt jsem dostala na doporučení a s radostí doporučuji také."

Lenka Smrčková, prodej několika nemovitostí Praha 5,13,10

"Paní Temrová nám pomohla s prodejem bytů v lokalitě Prahy 4. Celá spolupráce byla nadstandardní a příjemná, oceňuji velké nasazení a cenné rady, které nás ochránili před mnoha problémy. Doporučuji. Špičkový servis za rozumnou cenu. Realitní služba nám byla opravdu ušitá na míru".

"Hodnotím paní Temrovou z pozice kupujícího jedině na 1*, za velice profesní, nicméně přátelský a vstřícný přístup. Počínaje prohlídkou nemovitosti, kde jsme obdrželi veškerou možnou informaci, přes maximální pomoc v rámci řešení nečekaných komplikací, časovou flexibilnost a velice rychlé předání bytu v rámci zastoupení majitele. Děkujeme!".

Lara Sharif, Praha 5

facebook   twitter   youtube   blog

© Pavla Temrová Reality 2018

Pavla Temrová, Hvězdářská 508/29, 159 00, Praha 5 Velká Chuchle, tel.: +420 602 306 045, email: pavla@pavlatemrova.cz