Prodej novostavby RD 4+KK, 185 m²
Zahrada, terasa, garáž, pozemek 479 m²
Velká Chuchle, ul. Bochníčkova  

Vily Hvězdárna (2020)

metro 12 min. autem 

Velká Chuchle, Praha 5, ul. Bochníčkova, lokalita Hvězdárna

Cena: 20.700.000,-Kč      |     PENB B - velmi úsporná     

NOVINKA   |   Exkluzivní nabídka prodeje nízko-energetické moderní vily ve Velké Chuchli. Celková užitná plocha 185 m² + terasa a zahrada, celková rozloha pozemku  479 m². Součást úspěšného developerského projektu Vily Hvězdárna (z r. 2020) v klidné lokalitě, která se může pochlubit překrásnými výhledy na Prahu a Chuchelský háj. 

Po vstupu do domu procházíme prosluněnou halou s dostatkem úložných prostor, která navazuje na obývací a kuchyňskou část s jídelnou, které jsou částečně zapuštěny do terénu a nabízí tak přímý kontakt se zahradou. V obývací části je
příprava na krb, současní majitelé ale dali přednost krbu elektrickému. V přízemí se nachází úložná komora/spíž, wc, prádelna a garáž pro 1 auto s technickým zázemím pro kotel. Prosluněným schodištěm vstupujeme do vyššího podlaží, kde je největší ložnice se šatnou a koupelnou, ve které je sprcha, bidet, wc a 2 umyvadla. V nejvyšším podlaží jsou 2 místnosti, rodinná koupelna, ve které je prostorná vana, sprcha, 2 umyvadla, bidet a wc. V koupelně je velkoformátové zrcadlo a okno, což ji projasňuje. Dále je zde samostatná šatna (komora). 

Kvalitní okna zn. Gealan s izolačními trojskly
a nadstandardní povrchovou úpravou, venkovní elektricky ovládané žaluzie na všech oknech, vysoce odolné vinylové podlahy v dekoru dřeva, videotelefon, podlahové topení v koupelnách, stropy výšky 2,7 – 2,9 m, bezfalcové dveře zn. Sapeli se zesílenou zárubní a výškou 2,2 m. Sanitární keramika zn. Laufen, vodovodní baterie Hansgrohe. Vytápění je řešeno úsporným plynovým kondenzačním kotlem zn. De Dietrich.

Jedná se o klidnou a opravdu krásnou lokalitu, příroda, zeleň, unikátní výhledy, možnosti k procházkám a trávení volného času. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. Děti ocení několik dětských hřišť v blízkosti i okolí. V docházkové vzdálenosti je Chuchelský háj, lesní ZOO, Park zdraví, Slavičí údolí, lesní cesty a cyklostezky. V obci je velmi pěkná,
krásná ZŠ Charlotty Masarykové, školka situovaná uprostřed přírody, dále obchod, restaurace, kavárna, pošta, knihovna vše je v docházkové vzdálenosti. Nové obchodní centum Velká Chuchle (Lidl, Hornbach, KFC) 1,5 km. 

Skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy, na letiště a na strategické výpadovky. Přímo na konci ulice Bochníčkova se nachází Zastávka MHD (Mrkosova), která nabízí přímé spojení na metro Smíchovské nádraží. Další přímé spojení s centrem Prahy zajišťuje vlak v Chuchli.

S hypotékou Vám rádi pomůžeme. Pokud hledáte bydlení v krásné a klidné lokalitě, přesto na dosah ruky od centra Prahy, domluvte si prohlídku.  
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo na výběr zájemce dle jím zvolených kritérií.     FOTOGALERIE NÍŽE  

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej bytů a RD v Praze a okolí
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Sjednejte si prohlídku na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Metro Smíchov - 12 min. autem, 15 min. MHD

Škola, školka v docházkové vzdálenosti

Nové obchodní centrum Chuchle (KFC, Lidl, Hornbach

Sportovní příležitosti, cyklostezka, les

Luxusní rezidenční čtvrť Hvězdárna

Klidná lokalita obklopena přírodou

Víte o někom, kdo hledá bydlení v této lokalitě?

Sdílejte prezentaci na sociálních médiích

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close