Krásný byt 3+1 po celkové reko v r. 2023/4!
OV, 73,8 m², ul. Vysočanská, u metra Prosek

Vysočanská, Praha 9

1.NP - přízemí

Prosek

7 min. chůze od metra

Ul. Vysočanská 554, Praha 9 - Prosek (naproti Parku přátelství)    DŮM PO REVITALIZACI 

Cena: 6.495.000,- Kč     PENB        Měsíční poplatky       Hospodaření SVJ      

REZERVACE  |  Exkluzivní nabídka prostorného, atraktivního bytu 3+1, OV7 min. chůze od metra. Užitná plocha 73,8 m2, panelový dům po revitalizaci. V lednu 2024 byla dokončena rozsáhlá rekonstrukce bytu, která zahrnovala nové elektro rozvody,  omítky, obložkové zárubně, luxusní vyzdívanou koupelnu (7,5 m²) s vanou, sprchovým koutem a podlahovým topením. Byt tak působí spíše dojmem novostaby, kromě vstupních dveří je téměř vše opravené či nové. Ačkoliv se jedná o zvýšené přízemí, dům po obou stranách lemují široké pásy zeleně, což bytu zajišťuje hezký výhled. Pouze jeden byt v této podlažní sekci = soukromí.

Okna kuchyně (10 m²) a obývacího pokoje (20 m²) směřují na jihozápad do klidného vnitrobloku, který se na jaře promění v zeleň vzrostlých stromů a záhonů. Hlavní ložnice (13 m²) a druhý z pokojů (10 m²) směřují do ulice Vysočanská, kterou lemuje Park přátelství. V obytných místnostech jsou pěkné dřevěné parkety. V chodbě je nová vestavěná skříň. Bezproblémové parkování v okolí domu.

V r. 2023 proběhlo celkové zateplení domu včetně střechy, na což SVJ čerpá úvěr. (Měsíční splátka do fondu oprav včetně splátky úvěru činní 2805,-Kč.) V rámci modernizace domu byla vyměněna okna, vodovodní stoupačky jsou již v plastu. O dům se stará profesionální správce. Vstup do domu je chráněn čipem a vnitřní prostory hlídá kamerový systém. V domě je kočárkárna.  

Žádaná lokalita s perfektní občanskou vybaveností je ideální pro rodiny s dětmi, příroda, zeleň, možnosti k procházkám, sportu a trávení volného času. 7 min. chůze parkem na metro Prosek a Střížkov. Pokud rádi běháte nebo jezdíte na kole, budete nadšeni. Děti ocení několik dětských hřišť v blízkosti i v okolí. Obchody, školy, školky a služby, vše je blízko. Poliklinika Prosek – 9 min. chůze. Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Vřele doporučuji k vlastnímu spokojenému bydlení i jako skvělou investiční příležitost! Takto prostorný byt po celkové REKO na metru v současné chvíli v Praze nenajdete. Sídliště Prosek se může pochlubit unikátním parkem s nejdelší umělou vodní soustavou v Praze vůbec. Díky skvělé infrastruktuře se řadí mezi TOP lokality Prahy 9. Metro, obchody a služby, poliklinika, přímé spojení s centrem Prahy.

Pavla Temrová, osobní realitní makléřka 
Specialistka na prodej bytů a RD v Praze a okolí
Tel: 602 306 045, e-mail: info@pavlatemrova.cz

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte realitního makléře na tel: 602 306 045

V okolí najdete:

Metro Prosek, Střížkov - 7 min. chůze

Školy, školky - v lokalitě

Lokální obchody a služby v místě

Park přátelství, 1 min. chůze

Poliklinika Prosek - 7 min. chůze

Dětská hřiště a sportoviště v lokalitě

Potřebujete pomoci s prodejem bytu v Praze? Kontaktujte mě, ráda Vám pomohu

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close