Chcete znát tržní cenu vašeho bytu? Sociální sítě zažívají v poslední době úplnou smršť reklam, které lákají na bezplatný odhad tržní ceny nemovitostí. 

Realitní makléř, který nemá na svém facebuku vyskakovací formulář "Zjistěte tržní cenu vašeho bytu", jako by nebyl. K poctivé analýze tržní ceny bytu nebo domu je to ale zatraceně málo.  

V dnešní podcastové epizodě si povíme, jak zjistit reálnou tržní cenu nemovitosti a že k tomu nestačí pouhá minuta k vyplnění formuláře, které se na internetu rozjely jak houby po dešti.

Makléři, kteří to během chvíle slibují zjistit, by měli současně říci, že v dnešní době neví nikdo, cena se musí otestovat. Odhad je fajn, ale je to pouze odhad a realita může být úplně jiná. 

Dříve jsme byli schopni odhadnout tržní cenu bytu v Praze na jednotky stovek tisíc, dnes to je jinak. Bez dostatečné přípravy se můžeme seknou i o miliony. O to více je důležitá spolupráce s profesionálem, který má jasnou prodejní strategii a ke své práci přistupuje systematicky a který umí skvěle vyjednávat, protože hezké fotky k prodeji nestačí.

Více již v dnešní podcastové epizodě.

28.11.2023   Všechny díly realitního podcastu ZDE

Řešíte prodej nemovitosti v Praze? Kontaktujte mě, tel. 602 306 045 

pavla@pavlatemrova.cz
Osobní realitní makléřka pro Prahu